TCL, ev ve mobilite için bağlantılı geniş bant çözümleri sunuyor

TCL,

TCL, 2008 yılından bu yana CPE, Mobil Wi-Fi, USB dongle, LTE CAT4’ten 5G’ye ODU dahil olmak üzere FWA ve MBB ürünleri ile tek bir noktada sürekli olarak çözümler geliştiriyor. Şirket 2022 yılı sonunda, mobil router satış hacminde küresel çapta 3. sıraya yükseldi.

TCL, dünya genelinde kullanıcılara tüm kullanım ihtiyaçları için güvenli, yüksek hızlı, sağlam ve kesintisiz mobil geniş bant bağlantı hizmetleri sunmaya da kendini adamış durumda.

Evlerin, işyerlerinin, mobil cihazların ve M2M uygulamalarının ağ bağlantısı ihtiyaçlarını karşılamak için operatörlerle yakın iş birliği içinde çalışan TCL, ayrıca ürün yaşam döngüsü boyunca çevre yönetimi uygulamalarını hayata geçirerek herkes için daha iyi ve sürdürülebilir bir bağlantıyı da teşvik ediyor.

TCL,

LINKHUB – EVLER VE İŞLETMELER İÇİN CPE

TCL‘in kapsamlı CPE portföyü ile kendinizi zahmetsiz bir kurulum ile hızlı bağlantı dünyasına bırakabilirsiniz.  Hızlı tempolu, dijital odaklı yaşam tarzlarına hitap etmek için tasarlanan bu CPE’ler, yüksek hızlı ağ deneyimleri ve ultra hızlı 5G internet erişimi sunuyor. Böylelikle TCL ile en önemli anlarda her zaman bağlantıda kalabiliyorsunuz.

Yüksek hızlı bağlantı potansiyelini bir araya getiren TCL’in CPE’leri, aynı anda çok sayıda bağlantıyı destekleyerek hızlı ağ kapsama alanı da sağlıyor. Telefon görüşmelerinin de yapılabildiği bu ürünler, bir CPE’nin geleneksel sınırlarının ötesine uzanan çok yönlülüğünün bir örneğini yansıtıyor.

Modern estetiği yansıtan cihazlar kompakt, sade ve zarif bir tasarıma sahip.

TCL,

LINKZONE – Hareket Halinde Mobil Wi-Fi

LINKZONE Mobil Wi-Fi serisi, nerede olursanız olun hızlı, stabil ve güvenli internet erişimi sağlamak için tasarlandı. Bu taşınabilir cihazlar, Tak ve Çalıştır kolaylığı ile yüksek hızlı internet bağlantısı sunarak birden fazla Wi-Fi bağlantısı için anında ağ erişimi sağlıyor.

Tüm LINKZONE cihazları hafif ve kompakt olup taşınabilirler, cihazların kullanımları da kolaydır. Ayrıca, seyahatiniz esnasında veya işlerinizi yaparken kesintisiz bağlantıyı mümkün kılan uzun pil ömrüne sahipler.

Bu cihazların bazı modellerine en son 5G teknolojisinin dahil edilmesi ise zorlu çevrimiçi görevler için ultra hızlı internet erişimi sunuyor. Son olarak, TCL Connect uygulaması ile Wi-Fi ayarlarınızı basit ve kullanıcı dostu bir şekilde yönetebilirsiniz.

TCL,

LINKKEY – USB Dongle

 Sürekli gelişen dijital dünyada, bağlantıda kalmak artık sadece bir ihtiyaç değil bir zorunluluk. TCL LINKKEY USB Dongle serisi, en zorlu ağ koşullarında bile bağlantıda kalmanızı sağlamak için ustalıkla tasarlandı. Hızlı, kablosuz ağ bağlantıları sunan LINKKEY USB Dongle’lar, parmaklarınızın ucunda yüksek hızda internet erişimi sağlıyor. Taşınabilir internet erişiminin özgürlüğü ile işlerinizi veya boş zamanlarınızı kolayca daha üretken ve keyifli bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

LINKKEY serisi anında ve kolay bağlantılar sunarak karmaşık kurulumlara gerek kalmadan internette gezinmenizi, yayınları izlemenizi, güncelleme yapmanızı ve daha fazlasını gerçekleştirmenizi sağlıyor. Bağlanabilirliğe yönelik bu basit yaklaşım, internet erişim deneyimini mümkün olduğunca sorunsuz hale getirmek için kullanıcıların ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. Ayrıca LINKEY serisi, sinyallerin zayıf olduğu bölgelerde stabil internet erişimi sağlayarak bulunduğunuz yerden bağımsız olarak bağlantıda kalmanızı da mümkün kılıyor.

LINKKEY USB Dongle’lar sadece yüksek hızlı internet erişimi sağlamakla da kalmıyor. Bu cihazlar aynı zamanda internet bağlantısı gerektiren makineler için de internet desteği sunuyor. LINKKEY serisi; otomatlar, ATM’ler, tıbbi cihazlar veya şarj üniteleri gibi farklı ihtiyaçlar için de destek sunuyor.

Qualcomm 1200 kişiyi işten çıkarıyor


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir