TCL eğitim deneyimini zenginleştirecek ürünlerini tanıttı

eğitim deneyimini

CES 2022’de tanıttığı yeni ürünleriyle eğitim deneyimini zenginleştirmeye hazırlanıyor. Bu ürünler arasında şirketin ilk laptopu, NXTPAPER serisinin yeni tableti ve her yaştaki öğrencinin derslerinde kullanabileceği şekilde tasarlanan yeni tabletler yer alıyor.

TCL tablet alanında kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi ve eğitim deneyimini zenginleştirmek için  çalışıyor. CES 2022’de tanıttığı  ürün portföyünde çocukların eğitimine katkı sağlamayı hedefleyen, her yaştaki kullanıcılarımızın bilgi birikiminin artmasını ve gelişmesini destekleyecek çözümler ve ürünler tanıttı.

TCL NXTPAPER 10s

Göz sağlığına odaklanarak tasarlanan TCL NXTPAPER 10s’te azaltılmış mavi ışık özelliği bulunuyor. Bu özellik tabletin hem donanımı hem de yazılımı tarafından desteklenerek başarılıyor. Cihazın kâğıt gibi tasarlanmış doğal renkleri korumak için 10 katmanlı koruması bulunuyor. TÜV sertifikalı ekran, mavi ışığı panel üzerinden yüzde 50 oranında azaltıyor. Ayrıca parlamayı engelleyen yapısı sayesinde kullanıcılar ekranı her açıdan net bir şekilde görebiliyor.

TCL NXTPAPER 10S

Bu yenilik, ekranlara bakmayı çok daha kolay ve güvenli hale getirerek kullanıcı deneyimini iyileştiriyor. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir rahatsızlık hissetmiyor.

TCL NXTPAPER 10s, şirketin kendi üretimi olan T Pen kalemi aracılığıyla baskıyı algılayan hassas ekran üzerinde ders çalışmak ve not almak için ideal bir cihaz oluyor. 8000mAh bataryası da tabletin eğitimde, eğlencede ve yaratıcılık gerektiren işlerde tüm gün kullanılmasını sağlıyor.

TCL BOOK 14 Go

 TCL ürün yelpazesine laptopları da dahil ediyor. Şirketin ilk laptopu olan Windows 11’li TCL BOOK 14 Go, öğrencilerin ve genç profesyonellerin hayatlarını kolaylaştıracak şekilde tasarlandı.

İnce kasası ve metal çerçevesiyle TCL BOOK 14 Go hem kolay bir kullanım hem de şık bir tasarım sunuyor. 13,95 mm ile bulunduğu fiyat aralığındaki en ince cihazlardan biri olan bu tablet, 14,1 inçlik geniş ekranı ve yalnızca 1,3 kg ağırlığıyla kolaylıkla taşınabiliyor ve her yerde rahatça kullanılabiliyor.

eğitim deneyimini

4G LTE bağlantısı seçeneği ve mükemmel batarya ömrü sayesinde kullanıcılar makalelerini, raporlarını veya ödevlerini her yerde ve her zaman tamamlayabiliyor. Qualcomm Snapdragon 7c ARM tabanlı mimarisi laptopun gücünü temsil ediyor ve 12 saate varan batarya ömrüyle kullanıcılar ve profesyoneller işlerini kesintiye uğramadan yapabiliyor. Wi-Fi ve 4G arasında sorunsuz geçiş ile kullanıcıların Wi-Fi veya mobil bağlantı noktası araması gerekmiyor. Bu özellikleriyle cihaz gizlilik ve güvenlik açısından daha iyi ve kolay bir kullanım deneyimi sunuyor.

TCL BOOK 14 Go’da bulunan Microsoft’un Windows 11 işletim sistemi sayesinde kullanıcılar okul, iş veya kişisel kullanım için ayrı masaüstleri oluşturabiliyor. Microsoft’un yeni işletim sisteminde yer alan birçok iyileştirilmiş özellik de verimliliği artırıyor.

 TAB 10L

TCL TAB 10L ise daha büyük bir tablet deneyimi isteyenler için kullanımı kolay bir alternatif olarak öne çıkıyor. Eğlence ve verimli çalışma için 10,1 inç HD dokunmatik ekrana sahip olan tablet, sayfa boyutu büyük olan ders kitapları için uygun bir donanım sunuyor.

 

eğitim deneyimini

TKEE Serisi

TCL, CES 2022’de çocuklara yönelik tasarlanan TKEE serisi MAX tabletini de tanıttı. TCL TKEE serisi, kullanımı kolay arayüz ile çocukların eğlenmesini ve öğrenmesini sağlıyor. Serideki tabletler çocuk kullanımına karşı dayanıklılığı ve çocukların güvenle kullanımı için detaylı testlerden geçiriliyor. Ayrıca bu cihazlar, çocukların gözlerinin sağlıklı kalabilmesi için TCL’in gözleri koruyan ekran teknolojisini barındırıyor. Düşmelere karşı dayanıklı olması için sağlam bir kılıfla korunuyor ve çocukların yazı ve çizim becerilerini iyileştirebilmeleri için gerekli ortamı sağlıyor.

eğitim deneyimini

TCL Kids

TKEE serisiyle aynı arayüz deneyimini sunan ve içinde 20.000’den fazla video, 400 hikâye kitabı ve 50 çocuk dostu uygulamanın bulunduğu TCL Kids, Google Play’den erişilebilen çocuk dostu bir hizmet olarak TCL BOOK 14’ü de destekleyecek. Çocuklara uygun eğitim ve eğlence içerikleri barındıran TCL Kids, çocukların ekranda geçirdiği süreyi takip etmek, kullanabildiği uygulamaları ve ziyaret edebildiği web sitelerini yönetmek ve kitap okurken vücudunun duruşunu düzeltecek uyarılar gibi ebeveynler için kullanışlı araçlar da sunuyor.

Turnikeden atlamak isterken boynu kırıldı