Ana sayfa Haber Surface 2'nin Stokları Tükenmeye Başladı

Surface 2’nin Stokları Tükenmeye Başladı

Microsoft’tan gelen açıklamaya bakılırsa Surface 2’ye talep oldukça büyük.

Geçtiğimiz günlerde Surface stoklarında sorun yaşadığına dair dedikodular ortaya çıkmış, ancak Microsoft tarafından resmi bir açıklama gelmemişti. Bugün ise şirketten gelen açıklamayla birlikte Surface 2 stoklarında gerçekten de sorunlar yaşandığı onaylanmış oldu.

surface

Yapılan açıklamaya göre  Type Cover 2 ve Touch Cover 2’nin Amerika mağazalarında bulunan stokları tükenmiş durumda. Surface 2 (64GB) ve Surface Pro (256 GB ve 512 GB) cihazlarının da stoklarının bitmesine çok az kaldı. Ne kadar Surface tablet üretildiği bilinmediğinden dolayı bunun bir satış başarısı mı, yoksa az üretimden kaynaklanan bir sorun mu olduğunu anlayabilmek mümkün değil. Ancak Microsoft’un yakın zamanda üretimi yetiştiremezse daha büyük sorunlar yaşayabileceği düşünülüyor.

Bir diğer yandan merakla beklenen Surface Mini ise halen ortada görünmüyor. İddialara göre ise 2014’ün ilk aylarında piyasadaki yerini alması bekleniyor. Fakat yine de Microsoft’un  resmi açıklamasını beklemekte fayda var.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler