Surface Pro 2017 Kendi Kendine Kapanıyor


Microsoft kısa bir süre önce satışa çıkardığı yeni Surface Pro ile sorun yaşıyor. Cihazın kendi kendine kapandığını söyleyen kullanıcıların sayısı artıyor.

Microsoft son yıllarda büyük başarı yakaladığı Surface cihazları ile sorun yaşamaya başladı. İlk olarak Apple ve Samsung gibi rakiplerinin bu pazara girmesiyle satışlar konusunda gerileme yaşayan şirket, şimdi de teknik sorunlarla karşı karşıya. Şirketin kısa bir süre önce satışa çıkardığı yeni Surface Pro ciddi sorunlar yaşıyor.

Son günlerde birçok Surface Pro kullanıcısı cihazın sebepsiz yere kapandığından şikayetçi. Hem Reddit’te hem de Microsoft’un kullanıcı forumlarında birçok kişi bu sorundan şikayetçi. Microsoft bu sorunu kabul etti ve çözüm üstünde çalıştıklarını söyledi. Amerikalı teknoloji devi tarafından yapılan açıklamaya göre bu sorun az sayıda kullanıcıyı etkiledi. Bu arada bu soruna tam olarak neyin sebep olduğu ya da nasıl giderileceği henüz açıklanmış değil. Sonuçta yaşanan bu aksilik Surface satışlarını kötü etkileyecek gibi duruyor. Özellikle de rekabet bu kadar sıkı bir hale gelmişken.

Louis Vuitton İlk Akıllı Saatini Çıkardı


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git