Ana Sayfa Cep Telefonu Suda Konuşmak İster misiniz?

Suda Konuşmak İster misiniz?

Akıllı telefon piyasasında ki rekabet giderek büyüyen bir ivme kazandı. Yenilikler birbiri ardınca gelmektedir. Firmalar akıllı telefon piyasasında önde olmak adına çalışmalarını yenilikler üzerinde şekillendirmektedir.

Apple firmasının en büyük rakibi Güney Kore’li firma Samsung Galaxy S4 serisine bir yenisini daha ekledi. Ancak bu yeni eklediği akıllı telefon Samsung Galaxy S4 Active, suya dayanıklılık özelliği ile diğerlerinden ayrılıyor. Şaka değil artık suyun altında da konuşma deneyimini yaşamak isteyenler, bu telefon ile bunu gerçekleştire bilirler. Samsung Galaxy S4 Mini ve Galaxy Zoom serilerinden sonra çıkardığı Galaxy Active, daha fazla tutacağa benziyor. Samsung firması giderek akıllı telefon piyasasında liderliğe oturuyor. Çünkü yenilikler bakımından İPhone firmasından daha fazla çalışıyor. Sadece akıllı telefon değil, akıllı ürünler konusunda daha hızlı ve esnek bir yapıya sahiptir. Bu onun daha öne geçmesini sağlıyor rekabet konusunda.

Samsung_Galaxy_S4_Active_35783536-6546_610x435

Samsung Galaxy S4 Active, suya ve toza karşı dayanıklı özelliği ile, bir yandan hijyen sağlıyor diğer yandan ise, suya karşı dayanıklılıkla daha kullanışlı ve uzun ömürlü hale geliyor. Suda bozulan ve hayatiyetten yoksun kalan telefonlarınız olmuştur mutlaka. Olmadıysa da, arkadaşınızın suya düşen telefonu yüzünden yenisini alıp, masraf yaptığına tanık olmuşsunuzdur. Herhalde Samsung Galaxy Active S4 akıllı telefonu ile gelen çözüm, tüm telefonlara şamil olacak şekil alırsa, bu gibi olaylar tarih olacaktır. Hatıralarda kalacaktır. Suya dayanıklı ve toza karşı anti bakteriyel olan Samsun Galaxy Active S4 akıllı telefonu, diğer serilerine göre birazcık kalın ve boyu uzun. Ama fazla bir fark diğerleri ile arasında yok. Bu farkın sebebi de, koruyucu plastik aksam ile kaplanılmış olmasıdır. Burada bir eleştiri getirmek istiyorum. Son moda ürünlerde artık plastik aksam ve türevleri kullanılmıyor. Çünkü kimyasal yapısında kanserojen içeren maddelere sahiptir. Bu herkesçe bilinir ve bilim insanlarınca tavsiye edilmez. Tabi bunun zararsız olanları da vardır. Ancak kullanım koşullarına göre içerisinde ki bastırılmış olan maddeler yeniden açığa çıkmaktadır. Her ne kadar telefonumuzu sudan ve tozdan korumaya gelen bir seri ile karşılaşmış olsak da, bunun plastik bir ürünle gerçekleşmesi benim için bir ideal ürün olmamasının sebebidir.

Tabi ki sizin tercihleriniz farklı olabilir, öyle değil mi?

Önceki İçerikKapture Casus Bileklik
Sonraki İçerik3D Teknolojili Silah

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting