Ana sayfa Android Subway Surfers Play Store'da 1 Milyar Kez İndirildi!

Subway Surfers Play Store’da 1 Milyar Kez İndirildi!

Neredeyse denemeyen insanın kalmadığı Subway Surfers’tan tekrar etmesi zor bir başarı geldi. Oyun, Google Play’de 1 milyardan fazla kez indirilen ilk oyun oldu.

Play Store’da İnanılmaz Rekor!

Subway Surfers’ın geliştiricileri SYBO ve Kiloo Games, oyunlarının Play Store’da 1 milyar barajını geçen ilk oyun olduğunu duyurdu. Bu rekorla birlikte Android’in en popüler oyunu unvanını alan “sonsuz koşu oyunu” eski popülerliğini yitirse de mobil platformun klasikleri arasında yerini aldı. Yaklaşık 6 yaşında olan mobil oyunun yenilikleri ve güncellemeleri ise hiç bitmedi. Ekip, düzenli yeniliklerle oyunu taze tutmaya çalışıyorlar.

Tekrar edilmesi çok güç alan bu başarının duyurulmasının ardından şirket yetkilileri pek çok teşekkür mesajı yayınlayıp ileriye dönük planlardan da bahsettiler. İki firmanın ortak üretimi olan bu oyundan ötürü biz de Kiloo Games ve SYBO’yu tebrik ediyoruz.

Avengers Infinity War için yeni fragman yayınlandı!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler