Ana sayfa Android Hindistan' da Subway Surfers

Hindistan’ da Subway Surfers

Mobil işletim sistemlerinin vazgeçilmez ve neredeyse her cihazda bulunan uygulaması Subway Surfers bu kez Hindistan teması ile karşımızda.

Başta rutin devam eden bir oyun gibi algılansa da, sürekli güncelleştirmeler, eklenen yeni değişiklikler ile kullanıcıyı kendisinde tutan Kiloo şirketi, son güncelleştirmesi ile kullanıcıları Hindistan’ a götürüyor. Yaptığı güncelleştirme ile içeriğini de güncel tutan Kiloo şirketinin yaptığı değişiklikler ise sadece tematik değil.SubwaySurfers

Jay’ in özel karakterler arasına alınabileceği, yeni kıyafetlerin eklendiği güncelleştirme ile birlikte, oyunun devam etmesini sağlayan anahtarları artık oyunun videolarını izleyip alabilmek de mümkün hale geliyor.

Subway Surfers’ ın müdavimi kullanıcılar çoktan güncelleştirmelerini uygulamış olsa da, kaçıran oyunseverler için bir hatırlatma da biz yapmış olalım.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler