Stalker yapımcısından PUBG’ye rakip yeni oyun: Fear The Wolves


Stalker’ın radyasyon dolu müthiş atmosferinde kaybolan ve sayısız yaratıkla karşılaşmak zorunda kalan oyunculardan mısınız? Öyleyse Fear The Wolves ile yeni bir maceraya davetiyeniz olabilir.

PUBG’nin aktif oyuncu sayısı hemen her gün artarken tabii ki oyun yapımcılarının da gözü bu yapımın üzerinde. Daha önce Stalker serisini geliştirerek büyük beğeni toplayan yapımcılar, daha sonra Vostok Games’i kurdu. Fear the Wolves isimi yeni yapım da bu şirketin en iddialı ürünü olarak boy göstermeye hazırlanıyor.

Fear the Wolves, bir online FPS oyunu ve Battle Royale tipinde. Yani koca bir haritada tek başınıza ilerleyecek ve diğer düşmanları alt ederek hayatta kalan son kişi olmaya çalışacaksınız. Nerede mi? Tabii ki Çernobil’de. Zaten yapımcılar önceki oyunlarında da Çernobil temasını çok iyi yansıtmıştı.

Şu an oyun hakkında pek az bilgi var. Örneğin, aynı haritada 100 oyuncunun savaşacağını söyleyebiliriz. İsterseniz tek başınıza diğer gerçek oyunculara karşı mücadele edebilecek, isterseniz de bir takım kurarak arkadaşlarınızla düşmanlara savaş açabileceksiniz.

Yapımcılar oyuna dair yeni detayları birkaç ay içinde paylaşacaklarını belirtiyor. Fear The Wolves’ın PC ve konsollar için geliştirildiğini, bu yıl içinde erken erişime açılacağını da ekleyelim.

Stalker yapımcısından PUBG'ye rakip yeni oyun: Fear The Wolves

GTA 5 zoru başardı! GTA 6’nın yakın zamanda çıkması zor görünüyor


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin