Ana SayfaHaberSpotify TV dizisi oluyor

Spotify TV dizisi oluyor

Müzik endüstrisini yeniden şekillendiren devrimsel bir uygulama olarak kabul edilen Spotify TV dizisi olarak karşımıza gelirse izler misiniz?

İsveç’de müzik tutkunu gençlerin geliştirdiği bir uygulama olarak hayatına başlayan Spotify, mobil internetin gelişmesiyle, yüz milyarlarca dolarlık bir deve dönüştü.

Spotify’ın kuruluş öyküsünü ve teknoloji devleriyle yaşadığı ağır rekabeti anlatacak TV dizisinin senaryosunun yazımına başlandı. Öykünün hangi TV kanalında yayınlanacağı ise şimdilik açıklanmadı.

Spotify TV dizisi ile rakiplerinin imajını bozabilir mi?

Ancak bu TV dizisiyle berbar Spotify’in Apple Music gibi rakiplerine karşı güçlü bir “imaj” yaratarak avantaj elde edeceği de tahmin ediliyor. Zira, Spotify, rakiplerinin aksine İsveç’de küçük bir ofiste, müzik tutkunu gençlerin hayali olarak hayata geçmişti. Daniel Ek ve Martin Lorentzon isimli iki gencin hayali olan müzik servisi bu açıdan çok güçlü. Rakipleri ise bütün amacı milyar dolarlar kazanmak olan vahşi teknoloji devleri olarak bu imaja karşı koyamayacak konumdalar.

Cyberpunk 2077 Google Stadia için de gelecek!

Spotify TV

Süleyman Sertkaya
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting