Ana SayfaGenelSpotify kişiselleştirilmiş mixler yenileniyor!

Spotify kişiselleştirilmiş mixler yenileniyor!

Yarından itibaren tüm ücretsiz ve premium Spotify kullanıcıları, Daily Mix’ten ilham alan üç yeni kişiselleştirilmiş mix’e erişebilecek. Müzik akışı hizmeti, en sevdiğiniz parçaları seveceğinizi düşündüğü müziklerle birleştirerek sizin için özel Günlük Mixler oluşturacak.

Bu yeni mix kategorileri, dinlediğiniz müzikle başlayacak ve hizmetin algoritmaları tarafından seçilen şarkılarla güncellenecek. Ancak daha net isimlere sahip olacak. Parçaları sanatçıya, türe ve on yıla göre çalma listelerinde gruplandıracak. Örneğin, özellikle 90’ların erkek gruplarından hoşlanıyorsanız, Spotify sizin için 90’ların bir Mix’ini yaratacak. Lady Gaga hayranı mısınız? Bir Lady Gaga karışımı da göreceksiniz. Çeşitli sanatçıları dinleme havasındaysanız, listenizdeki tür karışımlarından birine (örneğin Pop Mix veya R&B Mix) erişebilirsiniz. Spotify, mikslerin sık sık güncelleneceğini ve birkaç çalma listesinden oluşacağını söylüyor. Mikslerden birini dinlemek için “Sizin İçin Yapıldı” merkezindeki Ara’ya gitmeniz yeterli.

Spotify kişiselleştirilmiş mixler yenileniyor!

- Reklam -

Spotify, kendi karışımınızı dinlemeyi tercih etmeniz durumunda, son zamanlarda kendi çalma listelerinizi de oluşturmayı kolaylaştırdı. Şarkıları ve podcast’leri aramak için entegre bir arama çubuğu kullanmanıza olanak tanıyan yeni kontroller ekleyerek, masaüstü ve web uygulamalarını mobil uygulamasının hissine uyacak şekilde güncelledi. Artık ayrıca açıklamalar yazabilir, resimler yükleyebilir ve parçaları masaüstü ve web uygulamalarındaki mevcut çalma listelerine sürükleyip bırakabilirsiniz. Hali hazırda en çok tercih edilen müzik dinleme uygulaması olan Spotify yine de platformunu geliştirmekten geri kalmıyor.

Boston Dynamics insan gücünü sıfıra indirmeye çalışıyor: Yeni bir robot tanıtımı yapıldı (Video)

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting