Spotify internetsiz çalışabilecek: Yeni güncelleme geldi

Sesli kitap piyasası

Dünyanın en büyük müzik platformları içerisinde yer alan Spotify, internetsiz çalışabilecek. Yeni bir güncelleme bunun mümkün olduğunu gösterdi.

Hem uygulama arayüzü hem de müzik keşif özellikleri ile ön plana çıkmayı başaran Spotify, internetsiz çalışabilecek. Kullanıcıların telefonla daha önceden indirmiş olduğu müzikler bu uygulama üzerinden çalınacak. Bunun için sadece birkaç müzik dosyasını akıllı telefonunuza indirmeniz yeterli olacak.

Tersine mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong tarafından yapılan açıklamalara göre Spotify yeni özelliklere yer vermeye başlıyor. Bunlar içerisinde akıllı telefonlara müzik indirme özelliği de var. Bu özellik sayesinde internete ihtiyacınız olmadan müzik dinleyebileceksiniz. Diğer tüm müzik platformları ile kıyaslandığında bu özellik, gerçekten de hayranlık uyandırıyor.

Spotify yeni özelliği ne zaman kullanılabilecek

Masaüstü uygulaması üzerinden senkronizasyon kullanırsanız bu özelliği görme imkanınız var şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Android için yayınlanması ise an meselesi. Ancak daha önemli bir problem var.

Spotify internetsiz çalışabilecek

Firmanın bu yeni özelliği bütün Android cihazlarına mı yoksa sadece premium kullanıcılara mı sunacağı henüz net değil. İnternet bağlantısı gerektirmeyen bu özellik, Android cihazlarla gelirse muhtemelen tüm kullanıcılara yayılacağı düşünülüyor. Ancak yine de Spotify ilk başta Premium’u tercih edebilir. Böyle bir durumda onların tespitlerine göre özelliğin şekilleneceği tahmin ediliyor.

Uygulama akıllı telefonlara gelirse “cihaz dosyalarını göster” seçeneği bölümünden tüm ses dosyalarınızı Spotify kütüphanesine taşıyabilirsiniz. Bunu yapmak muhtemelen sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Konuyla alakalı yeni gelişmeler ortaya çıkarsa, yine platformumuz üzerinden paylaşacağız, bizi takipte kalın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir