Spider-Man 4 resmen duyuruldu

Spider-Man 4

Sony Pictures Entertainment Başkanı Tom Rothman, No Way Home’un bıraktığı yerden seriyi devam ettirecek Spider-Man 4’ü resmen duyurdu.

Marvel’ın en sevilen kahramanlarından olan Örümcek-Adam, sinemadaki yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Bildiğiniz gibi son Örümcek-Adam filmi Spider-Man: No Way Home geçtiğimiz yıl vizyona girdi ve sinema severlerden büyük ilgi gördü. Hem Tom Holland’ın hayat verdiği yeni Peter Parker’ın hem de Tobey Maguire ve Andrew Garfield tarafından canlandırılan eski Peter Parker’ların yer aldığı No Way Home, 2 milyar dolara yakın hasılat yaparak bugüne kadarki en başarılı Spider-Man filmi oldu.

No Way Home’un yakaladığı bu başarının ardından yeni bir Spider-Man filminin çekilmesine kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmamıştı. Neyse ki beklenen o açıklama bugün geldi. Sony Pictures Entertainment Başkanı Tom Rothman, Spider-Man 4’ün çekileceğini duyurdu.

spider man

Tom Holland’ın başrolünde yer aldığı mevcut serinin Spider-Man 4 ile devam edeceğini duyuran Rothman, bu filmin kesinlikle gerçekleşeceğini sadece ne zaman gerçekleşeceğini bilmediğini söyledi.

Tom Holland’ın Spider-Man’inin yeni bir filme ne zaman kavuşacağı belirsizliğini koruyor ama gelen son bilgiler, karakterin 2023’te çıkacak Spider-Man: Across the Spider-Verse’te boy gösterecek karakterlerden biri olacağını gösteriyor. Henüz doğrulanmamış olsa da Tom Holland’ın Spider-Man’inin de Spider-Man: Across the Spider-Verse’te kısaca görünmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Samsung Galaxy S23’ün çıkış tarihi belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir