Ana SayfaHaberXbox 720’nin Tanıtım Tarihi Kesinleşti!

Xbox 720’nin Tanıtım Tarihi Kesinleşti!

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan PlayStation 4 oyun konsoluna rakip olacağı düşünülen Xbox 720’nin önümüzdeki birkaç ay içerisinde tanıtılması planlanıyor.

PlayStation 4 tanıtıldı tanıtılmasına, fakat tasarımı konusunda ise henüz bir bilgi veya detay verilmedi. Ürünün teknik özellikleri ve hatta üzerinde oynanacak oyunlar dahi ortaya çıktı. Hal böyle olunca birçok kişi ürün üzerinde yaşanan aksaklıklardan dolayı böyle bir tanıtım gerçekleştirildiği yönünde yorumlar yaptılar. Sony’nin Başkanı geçtiğimiz dönemde yaptığı bir açıklamada: “Önemli olan ilk tanıtmak değil kullanıcılara ne verdiğinizdir” demişti. Bu açıklama şimdilik rafa kalkmış gibi gözüküyor. Çünkü Sony yeni oyun konsolu PlaySation 4’ü tanıttı fakat kullanıcılara herhangi bir şey vermedi. Bu konu biraz düşündürücü. Fazla lafı uzatmadan konumuza geri dönelim.xbox_720Son dönemin en fazla konuşulan konularından bir tanesi PlayStation 4 ile Xbox 720 arasındaki rekabet. Bu rekabet ürünler ortaya çıkmadığı için şimdilik kağıt üzerinde geçiyor. Sony yeni konsolunun özelliklerini ve neler yapabildiğini tanıttı. Fakat Xbox 720 hala bir kapalı kutu. Gelen dedikodulara bakılırsa Microsoft yakın gelecekte XboX 720 oyun konsolunu tanıtacak. E3 oyun fuarı öncesinde Nisan ayında gerçekleştirilecek bir etkinlikle Xbox 720 modelini tanıtması beklenen Microsoft’un yeni konsolu üzerinde grafik kartı performansına, kablosuz bağlantı ile birlikte internet servisleri üzerine yoğunlaştığı ve bu tarz özellikleri daha da geliştirdiği söyleniyor. Microsoft ilk olarak oyun geliştiricileriyle yapacağı bir toplantıyla Xbox 720 konsolunu görücüye çıkartacak.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting