Ana sayfa Akıllı Telefon Sony Xperia XZ1'in Devam Modeli Sızdırıldı

Sony Xperia XZ1’in Devam Modeli Sızdırıldı

Sony’nin 2018 için hazırladığı bombaları ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak H8216 koduyla ortaya çıkan telefon muhtemelen Xperia XZ1’in halefi olacak.

Xperia XZ1 İçin Yenilenme Vakti

Son dönemde özellikle sertifikalar ve belgeler üzerinde ortaya çıkan, pek çok cihazını hazırlamaya devam eden Sony’nin H8216 model numaralı telefonu bugün gözüktü. Amiral gemisi seviyesi özellikleriyle XZ1‘in halefi olduğunu düşündüğümüz telefonun özellikleri oldukça iyi. Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda da XZ Premium‘un devam serisi olduğu tahmin edilen H8116 ve H8177 sızdırılmıştı.

Sony Xperia XZ1'in Devam Modeli Sızdırıldı

Xperia XZ1 veya XZ2 olarak adlandırılacağı düşünülen amiral gemisi selefinden çok daha güçlü özelliklere sahip. 5.48 inçlik 16:9 ekrana sahip olduğu görülen model, boyutlarıyla XZ1‘in aynısı. Dolayısıyla tasarımsal anlamda çerçevelerin ekranla doldurulduğu ve daha dar çerçeveli bir telefonun bizi karşılayacağı söylenebilir. Belgelerdeki bu ince detayı göz önüne aldığımızda, selef modelde (XZ1) üst ve altta çerçevelerin belirgin olduğunu, aynı boyutla çerçeveyi daraltmak için 16:9 ekran formatının değiştirilmesi gerektiği şüpheleri ortaya çıkıyor. Bu da aslında belgelerin gerçekliğine gölge düşürüyor.

Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisinden gücünü alan cihaz, 4 GB RAM ve 64 GB‘lık dahili depolamayla gelecek. Öte yandan H8216’nın arka tarafında 12 MP’lik çift; arka tarafında 15 MP‘lik tek kamera mevcut. Android 8.1 Oreo ve 3130 mAh’lik pilin eşlik ettiği telefonla ilgili daha fazla bilgi yok. Dolayısıyla tasarımsal detayları ve çıkış tarihini de bilmiyoruz.

Bitcoin madenciliği için en iyi ekran kartları

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler