Sonic the Hedgehog filmi için yeni fragman

maxresdefault 25

İlk tasarımı büyük tepki çeken Sonic tamamen yenilendi. İşte Sonic the Hedgehog filmi için yayınlanan yeni tanıtım videosu.

Paramount Pictures, oyun sektörünün köklü karakterlerinden biri olan Sonic’i beyaz perdeye taşıyacağını açıkladığında büyük dikkat çekmişti. Sonic gibi bir karakteri beyaz perdede izleyecek olmak, oyun severleri hayli heyecanlandırmıştı.

Lakin yayınlanan ilk tanıtım videosu ile bu beklenti hüsrana dönüştü. Paramount Pictures tarafından tasarlanan Sonic, oyun severlerin büyük tepkisine neden oldu. Öyle ki YouTube üzerinden yayınlanan tanıtım videosu adeta dislike yağmuruna tutuldu.

Bu durumu görmezden gelemeyen yapımcı ekip önce filmin vizyon tarihini erteledi, ardından da Sonic karakterinin baştan tasarlanacağını açıkladı.

Sonic the Hedgehog filmi

Nitekim 14 Şubat’ta vizyona girecek olan Sonic the Hedgehog filmi için merakla beklenen ilk tanıtım videosu yayınlandı. Dilerseniz yukarıdan yeni Sonic tasarımının netleştiği bu tanıtım videosuna göz atabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Filmde Sonic karakterini Ben Schwartz seslendirirken, Dr. Ivo Robotnik karakterine ise Jim Carrey hayat verecek. Film dünya ile aynı anda ülkemizde de gösterime girecek.

Nintendo eShop indirimleri başladı