Ana SayfaGenelSnapchat web sürümü artık herkes tarafından kullanılabilir

Snapchat web sürümü artık herkes tarafından kullanılabilir

Snapchat mesajlaşma ve görüntülü sohbet özellikleri ilk olarak Temmuz ayında tarayıcılara geldi. Ancak yalnızca belirli pazarlarda ve Snapchat+ aboneleri için mevcuttu. Şimdi ise bu durum değişiyor. İşte detaylar.

Şimdi, Web için Snapchat nihayet dünya çapındaki tüm mesajlaşma uygulamasının kullanıcıları için kullanılabilir durumda. Yazacak çok şeyi ve gönderecek mesajı olan kullanıcılar için bu daha iyi bir seçim olabilir, çünkü daha büyük bir ekrana bakacaklar ve gerçek bir klavyeye erişimleri olacak. Web arayüzü oldukça basit, ancak aynı zamanda fotoğraf göndermek, sesli ve görüntülü arama yapmak için de kullanılabilir. Bir şirket sözcüsü daha önce bize görüntülü görüşmenin son zamanlarda kullanıcıları arasında daha popüler hale geldiğini söylemişti. Kullanıcılara web’deki özelliğe erişim izni vermek, daha uzun video görüşmelerine yol açabilir. Sözcü ayrıca, yeterli talep olması durumunda Snap’in temel özelliklerinden daha fazlasını web arayüzüne getirebileceğini de söyledi.

Snapchat web sürümü artık herkes tarafından kullanılabilir

Ek olarak Snap, iOS 16 çıktığından beri iPhone için kilit ekranı widget’larını başlattı. Widget’lar, kullanıcıların istedikleri sohbetler için kısayollar oluşturmasına olanak tanıyacak, böylece tek bir dokunuşla ekranlarından sohbetleri başlatabilirler. Kısayollardan bahsetmişken, Snapchat uygulaması sohbet sayfasının üst kısmında yeni kısayollara sahip olacak. Kullanıcıların okunmamış Snap’lere, arkadaşlardan gelen sohbetlere ve hikayelere verilen yanıtlara erişmesini kolaylaştıracaklar. Ayrıca doğum günleri veya kullanıcıların henüz yanıtlamadığı konuşmalar için hatırlatıcılar da gösterecekler.

SpaceX’in uydu interneti Starlink yedi kıtaya yayıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting