Slash’in gerçek saç telinin kullanıldığı oyuncak, araba fiyatına satılıyor!

fher

Birkaç tel saçınız için 21 bin lira ödeyen olur mu? Eğer siz de Guns N’ Roses’ın gitaristi Slash olsaydınız, belki de bu parayı ödeyecek birileri çıkardı.

Guns N’ Roses’ın lead gitaristi Slash’in saçlarının da kullanıldığı bir düğün pastası oyuncağı, Ebay üzerinden satışa sunuldu. Bir gelin ve bir damat figüründen oluşan oyuncağın fiyatı ise, tam 3 bin dolar. Türk lirası olarak hesapladığımızda, kargo ve vergiler hariç 21 bin liranın üzerinde para ediyor, ki bu paraya ikinci el araba alma şansınız var.

Peki bu oyuncağın “Slash’ın saçlarının kullanılması dışında” ne gibi bir özelliği var derseniz, hemen kısa bir açıklama yapalım. Gitarist, yıllar evvel Perla Hudson ile evlendiğinde, bu oyuncak da düğün pastasında kullanılmıştı ve oyuncağı bizzat ikisi tasarlamıştı. Gelin oyuncağının saçları da Perla’ya ait.

Slash'in gerçek saç telinin kullanıldığı oyuncak, araba fiyatına satılıyor!

Perla Hudson, Slash ‘in iki çocuğunun annesi ve yakın zamanda gitaristle anlaşarak boşanmıştı. Bu boşanmanın ardından Slash’in pek çok kişisel eşyası da Perla’ya kalmıştı. O da bu eşyaları kısa aralarıkla Ebay’de hayranlarıyla buluşturma taraftarı.

Ebay üzerinden satış işlemleriyle ilgilenen haydengalleries hesabı, satın alan kişiye ürünle birlikte orijinallik sertifikasının da yollanacağını belirtiyor.

Detaylar için isterseniz bu adrese bakabilirsiniz. Slash

Aslına bakarsanız bu tip ürünler, bazı koleksiyonerler için aranan ürünler oluyor ve kısa sürede satılabiliyorlar. Bundan yıllar öncesinde benzer bir satış işlemi de Rolling Stones grubunun solisti Mick Jagger’ın saçları için gerçekleştirilmişti. Jagger’ın bir tutam saçı için 6 bin dolar ödenmişti.

Oppo Find X2 inceleme! 120 Hz ekran ile sen ne yaptın öyle!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir