Sim kartlı çocuk saatlerinde talep patlaması!

Apple Watch 8 özellikleri

Okulların açılma kararının ardından sim kartlı çocuk saatlerine inanılmaz bir talep oluştu. Görünen o ki pek çok veli çocuğundan haberdar olmak istiyor.

Sim kartlı çocuk saatlerinde talep patlaması! Teknolojinin gelişmesi bir çok imkanı da beraberinde getirdi. Bu imkanlardan en güzeli, ebeveynlerin çocuklarının nerede, kiminle olduğunu denetleyebilmesi.

Teknolojiyi az çok takip edenlerin de bildiği üzere, sim kart özellikli çocuk saatleri, barındırdığı özellikler ile ebeveynler tarafından sıkça tercih ediliyor. Bu saatlerde yer alan GPS modülü, uygulama üzerinden saatin yerini gösterirken, sim kart özelliği de aramalara ve mesajlaşmalara izin veriyor.

Hatta bazı saat modelleri ile görüntülü konuşmalar gerçekleştirmek bile mümkün. İşte bu tarz saatler şu sıralar çok popüler olmuş durumda.

Sim kartlı çocuk saatlerinde talep patlaması

Sim kartlı çocuk saatlerinde talep patlaması!

Bu popülerliğin temel nedeni ise sizlerin de tahmin edebileceği üzere okulların açılması. Malum okullar yaklaşık olarak 1.5 yıldır kapalıydı. Şimdi ise yüzyüze dersler başlıyor. Yüzyüze dersler başladığında muhtemelen devam zorunluluğu da mevcut olacak. Bu sebepten ötürü pek çok kademede öğrenciler derslerini yüzyüze olarak yürütecekler.

Pek çok öğrenci 2. sınıf kademesinde de olsalar okulla ilk defa tanışacak. Bu yüzden de veliler çocuklarına akıllı saatlerden alarak onlara diledikleri an ulaşabilmek istiyorlar.

Bu talep sim kartlı akıllı saat arzını da  arttırdı. Şu sıralar pek çok veli çocuğuna sim kart destekli akıllı saat almak için sıraya girmiş durumda.

En ucuz HB! İşte Dacia Sandero Eylül fiyatları


Sim kartlı çocuk saatlerinde talep patlaması!” için bir yorum

  1. Evet, bu tür cihazlarla çocuklarımıza daha fazla güvenlik sağlayabilmemiz harika! Çocuğumuzun saatine Findmykids uygulamasını yükledik. Gösterilen işlevlerin miktarına ve konumların doğruluğuna hayran kaldım. Yararlanabileceğiniz gerçekten esnek bir uygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir