iPhone 13 kamerasıyla fark yaratacak

Apple iPhone 13 modeli gelişmiş özelliklerle Eylül ayında çıkabilir

Yeni nesil iPhone modellerinin tanıtılmasına artık sayılı günler kaldı diyebiliriz. Peki iPhone 13’ün iPhone 12’den farkı ne olacak.

iPhone 13 kamerasıyla fark yaratacak. Teknoloji gündemini yakından takip edenlerin de bildiği üzere Apple her yıl yeni iPhone modelleri ile karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıl iPhone 12, 12 Pro, 12 Mini ve 12 Pro Max modelleri satışa çıkmıştı. Bu yıl ise iPhone 13 modelleri tanıtılacak. Peki iPhone 13 modelleri selefi cihazlara nazaran nasıl artılara sahip olacak?

Malum şimdiye kadar iPhone 13 modelleri hakkında pek çok detay sızdırıldı. Dolayısıyla şimdiden iPhone 13 hakkında pek çok bilgiye sahibiz denebilir. Elbette burada önemli olan nokta bu bilgilerin ne kadarının doğru olduğu.

Apple iPhone 12 arızalı kulaklıkları bedavaya tamir edecek

iPhone 13 kamerasıyla fark yaratacak

Sızdırılan son raporlara göre Apple’ın Eylül ya da Ekim ayında tanıtacağı yeni iPhone modellerinde kamera tarafında önemli iyileştirmeler olarak. Özellikle de video çekimi tarafında iPhone 13’ün rakipsiz olacağı iddia ediliyor.

Bilindiği üzere eski iPhone modelleri de genel olarak video tarafında başarılıydı. DxOMark tarafından yapılan sıralamalarda iPhone modelleri genelde ilk 3’e giremiyor. Fakat söz konusu video çekimi olduğunda iş değişiyor.

Gerçi Apple öyle ya da böyle telefonu bir şekilde satmayı başaracaktır. Çünkü Apple’ın belli bir müşteri kitlesi bulunuyor. Bu müşteri kitlesi öyle ya da böyle yeni çıkan iPhone modellerini de alacaklardır. Bakalım iPhone 13 kamera anlamında DxOMark’ta zirveye yerleşmeyi başarabilecek mi? Bunu zaman gösterecek.

WhatsApp iOS’tan Android’e sohbet geçmişi aktarımı Samsung cihazlarına geliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir