Ana SayfaHaberSevgililere Özel 100 bin TL!

Sevgililere Özel 100 bin TL!

Farklı kampanyalarıyla kullanıcılarının yüzlerini güldüren Sanalpazar.com 14 Şubat’a özel olarak hazırladığı toplamda 100 bin TL dağıtılacak olan ‘Cüzdan’ kampanyasıyla sevgilileri de unutmuyor. Sevgilinize Sanalpazar.com’un onlarca kategorisi arasında bulunan binlerce üründen birini  ‘Cüzdan’dan ödeyerek hediye etmek ister misiniz? 

Farklı uygulamaları ve güven veren alışveriş anlayışını internete taşıyan Sanalpazar.com, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı ‘Cüzdan’ kampanyasıyla sevgilileri de gülümsetiyor. Bu özel günde sevgilisine hediye satın almak isteyen kullanıcılar Sanalpazar.com’dan yapacakları her 100 TL’lik alışveriş için cüzdanlarına 10 TL dolduruyor.valentines_fb

Hem ürün almak isteyen hem de ürün satmak isteyen kullanıcılar Sevgilier Günü’ne özel ‘cüzdan’ kampanyasıyla 100 bin TL’lik cüzdandan pay alırken Sanalpazar.com’un 1 milyonun  üzerinde ürünün yer aldığı 25 farklı kategoriden istedikleri ürünü satın alabiliyor. 14 Şubat tarihine kadar Sanalpazar.com’dan yapılacak her alışverişle hem cüzdanlar doluyor hem de sınırsız ürün arasından seçilen hediyeler aşıkları sevindiriyor.

Kampanya koşullarını öğrenmek için içerisinde 100.000 TL bulunan Sanalpazar.com’un cüzdanında ne kadar kaldığını görmek ve alışverişin tadını çıkarmak için www.sanalpazar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU