Ana SayfaHaberTTNET'ten 25 TL’lik İndirim Fırsatı

TTNET’ten 25 TL’lik İndirim Fırsatı

TTNET, “Sevgililer Günü”ne özel düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Özel alışveriş kulübü markafoni.com’dan 125 TL ve üzerinde alışveriş yapan TTNET’liler, 25 TL’lik indirim kazanıyor. 

TTNET, Türkiye’nin en çok bilinen ve kullanılan online alışveriş siteleriyle yaptığı işbirliğiyle, özel günlerde, müşterilerine özel avantajlar ve indirimler sunmaya devam ediyor. Bireysel TTNET müşterileri, www.markafoni.com sitesinden yapacakları 125 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanıyor.ttnet-markofoni-indirim

TTNET indirim kodunu www.markafoni.com sitesi ödeme sayfasında ilgili bölüme giren TTNET’liler, tanınmış markaların giyim, aksesuar, spor malzemeleri, kozmetik, oyuncak, teknoloji ve dekorasyon ve benzeri ürünlerine indirim fırsatıyla sahip olacak.

İndirim kampanyasından yararlanmak isteyen TTNET’liler 6606’ya “MARKA boşluk TC Kimlik Numarası”nı SMS ile göndererek aldıkları indirim kodu ilemarkafoni.com’dan sevgililer günü alışverişini yapabiliyor. (Örnek: MARKA 12345675673)

14 Şubat 2013’e kadar geçerli olacak kampanya ile ilgili detaylı bilgi, www.ttnet.com.tr ve www.markafoni.com’dan alınabilir.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU