Ana SayfaAppleEn Düşük Benzersiz Teklifi Ver, iPhone 5'i Kap!

En Düşük Benzersiz Teklifi Ver, iPhone 5’i Kap!

Birbirinden şanslı 7 çift Sanalpazar.com’un ‘Benzersiz Teklif’ kampanyası ile Apple’ın yeni gözdesi iPhone 5’i inanılmaz fiyatlara satın alma fırsatı yakalıyor. En düşük benzersiz teklifi vererek 14 Şubat’ta sevgilinize iPhone 5 almaya ne dersiniz?

Sanalpazar.com Sevgililer Günü’ne özel olarak yeniden başlayan ‘Benzersiz Teklif’ kampanyası ile 7 şanslı çifte Apple’ın yeni çıkan telefonu iPhone 5’i teklif ettikleri en düşük benzersiz fiyattan satın alma fırsatı yaratıyor. Üstelik dileyen üyeler teklif ettikleri fiyattan bir iPhone 5 daha satın alabiliyor. 14 Şubat’a kadar sürecek olan kampanyada 1 TL ile 2400 TL arasında, benzersiz ve en düşük fiyatlı teklifi veren şanslı kişi önceden bildirilen kurallara uyduğu takdirde teklif ettiği fiyattan ikinci iPhone 5’i de satın alıp sevgilisine hediye edebiliyor. En benzersiz ve düşük teklifi vererek satın almaya hak kazanan kişiler 14 Şubat’ta Sanalpazar.com’da duyurulacak ve teslimat işlemi aynı gün gerçekleşecektir.sanalpazar_iPhone_5_kampanyası

Kampanyaya katılım, gün içerisinde kazanılan teklif haklarıyla gerçekleşiyor. ‘Üyelik Doğrulama’ işlemini yapmış olan üyeler her gün 1 teklif hakkına sahip oluyor. Bunun yanı sıra üyeler, ‘Davet et’ butonuna tıklayarak hem davet ettikleri kişilere +1 teklif hakkı gönderiyor hem de kendileri +1 teklif hakkı kazanıyor. Sanalpazar.com kampanya e-postaları üzerinden gelen üyeler +1, ‘Benzersiz Teklif’ sayfasını Facebook’ta paylaşan üyeler +1 ve Twitter’da paylaşan üyeler +1 teklif hakkı elde ediyor.

- Reklam -

Sanalpazar.com’un 14 Şubat’a özel ‘Benzersiz Teklif’ kampanyası hakkında detaylı bilgi almak ve katılım şartlarını öğrenmek içinwww.sanalpazar.com/attribute_benzersiz.php adresini ziyaret edebilirsiniz.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting