Ana SayfaİnternetAyda 2 Milyon TL’lik Alışveriş Muhabbetle Yapılıyor!

Ayda 2 Milyon TL’lik Alışveriş Muhabbetle Yapılıyor!

Yaklaşık 2 yılda aylık ortalama 12 milyon TL’ye ulaşan işlem hacmi, 40 bin civarında satılan ürün adedi ve hem bireysel hem de dükkan aracılığıyla alışveriş yapan yaklaşık 8 bin üye elde eden Sanalpazar.com, diğer e-ticaret sitelerinden ‘chat’ uygulaması sayesinde sıyrılıyor. Kullanıcılar internetten alışveriş yapmanın oluşturduğu soğuk ortamı birbirleriyle muhabbet ederek aşıyor.

“İster al, ister sat” sloganıyla hizmet vermeye başladığı günden bu yana internetten alışverişe yeni bir soluk getiren Sanalpazar.com, kullanıcı dostu ve güvenilir yaklaşımıyla kullanıcıların beğenisini toplamaya devam ediyor. Son verilere göre aylık ortalama 12 milyon TL’ye ulaşan işlem hacmi, 40 bin civarından satılan ürün adedi ve hem bireysel hem de dükkan aracılığıyla alış-satış yapan yaklaşık 8 bin üyeye sahip olan Sanalpazar.com, sunduğu modern ve farklı uygulamalarla e-ticarette fark yaratıyor.sanalpazar.com

Ayda 2 milyon TL’lik alışveriş muhabbetle yapılıyor!

Türk tüketicisinin davranışlarını son infografik çalışmasında yansıtan site, ‘chat’ uygulaması sayesinde alıcı ve satıcı arasında gerçekleşen muhabbetin sıcak bir ortam yarattığını ve satışların yüzde 12’sinin bu kanaldan gerçekleştiğini belirtiyor. Aylık gerçekleşen 12 milyon TL’lik işlemin 2 milyon TL’lik bölümü ise alıcı ve satıcının chat uygulaması sayesinde muhabbet etmesiyle oluşuyor.

Türk tüketicisinin alışveriş davranışlarına ve pek çok veriye Sanalpazar.com’un infografik çalışmasıyla ulaşabilirsiniz.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU