Sarı Galaxy S10 görüntülendi!


Samsung’un iPhone Xr’ı vuracak hamlesi belli oldu. Sarı Galaxy S10 modeli il Samsung direkt olarak uygun fiyatlı iPhone Xr modelini hedef alacak gibi görünüyor. İşte karşınızda sarı Galaxy S10 E modeli!

Samsung bu yıl Galaxy S serisinde bir yeniliğe gidecek ve karşımıza üç farklı model ile çıkacak. Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modellerinin yanında Güney Koreli teknoloji devi bir de Lite model olarak geçen Galaxy S10 E‘yi tanıtacak. Samsung, Galaxy S10E ile neyi hedeflediği bugün sızdırılan görseller ile ortaya çıktı.

Sarı Galaxy S10 E modeli sızdı!

Bildiğiniz gibi Apple, daha uygun fiyatlı iPhone için karşımıza iPhone Xr ile çıkmıştı. Samsung renk cümbüşü olan iPhone Xr modeline rakip olmak için Galaxy S10 E’ye yeni renk seçeneği ekleyecek. MySmartPrice tarafından sızdırılan görsele göre; Galaxy S10 E’nin sarı renkli sürümü olacak.

Samsung’un kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Galaxy S10 ile görüntülendi!

Sarı renkli Galaxy S10 E‘nin sızmasının ardından gözler diğer renk seçeneklerine de çevrilmiş durumda. Samsung, eğer iPhone Xr‘a rakip olmak istiyorsa; kırmızı, mavi, beyaz ve pembe gibi renk seçeneklerini de eklemeli.

Çift arka kamera kurulumu ve ekrana gömülü parmak izi okuyucusu ile gelecek olan Galaxy S10 serisi, Samsung’un uzun zamandır beklenen yenilikçi modeli olacak gibi görünüyor. Bakalım Galaxy S10 ailesi Türkiye’de uygun fiyatlar ile sunulup, iPhone’a olan ilgiyi baltalayabilecek mi?

Sarı Galaxy S10


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin