Ana sayfa Samsung Samsung'un kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Galaxy S10 ile görüntülendi!

Samsung’un kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Galaxy S10 ile görüntülendi!

Samsung’un kablosuz kulaklığı Galaxy Buds, Galaxy S10 ile görüntülendi. Galaxy Buds görünüşe göre AirPods’a ciddi bir rakip olacak. Hatta bu kulaklığı telefondan bile şarj edebileceksiniz.

Samsung’un yeni amiral gemisi modellerini tanıtmasına sayılı günler kala telefon hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bugün ise Winfuture sitesi, Galaxy S10 modelleri ile Samsung’un kablosuz kulaklık da duyuracağını ortaya çıkardı. Galaxy S10 ile aynı karede görüntülenen kablosuz kulaklığın, Apple’ın AirPods’una ciddi bir rakip olacağı düşünülüyor.

Galaxy Buds olarak isimlendirilecek olan bu kablosuz kulaklık, Samsung Gear IconX’in tasarımına çok benziyor. Ancak bu modelin en büyük farkı kablosuz şarj özelliğini destekliyor olması. Görselde görebileceğiniz gibi yeni kulaklığın kutusunda şarj edildiğine dair bir ışık yanıyor.

Galaxy Buds kablosuz şarj olacak!

Galaxy S10’un kablosuz şarjının diğer telefonları da şarj edebileceğini daha önce duyurmuştuk. Muhtemelen Galaxy S10, kablosuz kulaklığın kutusunu da kablosuz olarak şarj edecek. Apple’ın da buna benzer bir çözüm sunacağı söyleniyordu. Ancak AirPods 2 bir türlü çıkışını gerçekleştirmedi.

Samsung Galaxy S10 ön sipariş tarihi belli oldu!

Samsung’un bir promosyon düzenleyip Galaxy S10 ile bu kulaklığı ön sipariş verenlere hediye etmesi bekleniyor. Eğer Güney Koreli firma böylesine kral bir hareket yaparsa, günden güne yüksek fiyatlarından dolayı kan kaybeden Apple’a karşı büyük bir koza sahip olmuş olur.

Galaxy Buds

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler