Ana sayfa Microsoft Microsoft Surface Buds geliyor!

Microsoft Surface Buds geliyor!

Microsoft’un AirPods ve Galaxy Buds’a rakip olmak için Microsoft Surface Buds isimli kulak içi kulaklık modeli üzerinde çalıştığı söyleniyor. Peki, Microsoft Surface Buds nasıl olacak? İşte detaylar.

AirPods’un yaygınlaşması ile kulaklık konusunda diğer firmalar da kendi çözümlerini geliştirmeye başlamıştı. Samsung da son olarak karşımıza Galaxy S10 ile birlikte Galaxy Buds modelini tanıtmıştı. Tamamen kablosuz kulaklık kategorisinin oluşmasını sağlayan bu ürünlere bir yenisinin de Microsoft cephesinden geleceği iddia ediliyor.

Microsoft Surface Buds nasıl olacak?

Bildiğiniz gibi Microsoft, mobil pazardan elini çekmişti. Ancak Windows 10 için geçtiğimiz aylarda kafa üstü kulaklık duyuran Microsoft, hem iOS hem de Android’e destek vermişti. Şimdi de Microsoft’un karşımıza Surface Buds adını verdiği kulak içi kablosuz kulaklık modeli ile çıkacağı söyleniyor.

Birleşik Krallık’ta Facebook ve Instagram’ın beğen butonu kaldırılabilir

Bu tip ürünler mobiliteye girdiği için Microsoft’un iOS ve Android için bir uygulama geliştirmesi ve ince ayarları bu uygulamadan yapma imkanı sunması bekleniyor. Windows 10 ile de uyumlu olacak olan Surface Buds’ın daha çok bu platformlarda verimli olarak çalışacağı düşünülüyor.

Microsoft Surface Buds

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Artık yeni nesil konsollar için geri sayıma geçmiş durumdayız. Peki Sony’nin yeni nesil konsolu PS5 ne zaman gelecek? İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4...

Son Haberler