Ana Sayfa Donanım Samsung Televizyon Sektöründe Müşteri Memnuniyeti Lideri!

Samsung Televizyon Sektöründe Müşteri Memnuniyeti Lideri!

Samsung, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) 2013 Yılı 4. çeyrek sonuçlarına göre, müşteri memnuniyetinde lider marka oldu. Samsung, 2013 yılında marka bazında sıralamada da birinci sırada yer aldı.

Samsung; 81 ilde, 11 bin 564 tüketiciyle yapılan bilgisayar destekli telefon anketi ve özel ekonometrik analiz modeli ile belirlenen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi 2013 yılı 4. çeyrek sonuçlarına göre, müşteri memnuniyetinde televizyon sektörünün lider markası oldu.

 samsung

2013 yılının 4.çeyreğinde televizyon, beyaz eşya, sağlık sigortası/Kasko, ulusal kargo dağıtımı, binek otomobil, zincir marketler ve bireysel bankacılık sektörlerinin ölçüldüğü TMME çalışması kapsamında, Samsung, marka bazında sıralamada da birinci sırada yer aldı.

2009 yılından bu yana, müşterilerini en fazla memnun eden sektör olma unvanını elinde tutan televizyon sektörü, TMME 2013 4. çeyrekte de; önceki yıllarda olduğu gibi, ölçülen 7 sektör arasında birinciliğini korudu. LCD ve plazma paneli üretiminde lider olan Samsung, rekabette yerli TV üreticilerini geride bıraktı.

Twitter’dan Radikal Hamle!

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting