Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung S5 Neo için güncelleme yayınladı!

Samsung S5 Neo için güncelleme yayınladı!

Güney Koreli teknoloji devinin genelde 3 veya en fazla 4 yaşını aşan modellerine güncelleme desteğini kesmesine rağmen, 7 yaşını aşan Galaxy S5 Neo için güncelleme servis etmesi herkesi şaşırttı.

Samsung S5 Neo için güncelleme yayınladı! Teknoloji dünyasının en büyük isimlerinden biri olan Samsung, akıllı telefondan tablete, televizyondan, buzdolabına kadar onlarca farklı alanda faaliyet gösteren bir isim.

Caviar, Galaxy S22 Ultra için sınırlı sayıda tasarım cihazı sundu

Güney Koreli teknoloji devinin yalnızca akıllı telefon kategorisinde bile onlarca farklı serisi ve yüzlerce farklı modeli mevcut. Hal böyle olunca şirketin güncelleme konusunda belli bir strateji izlemesi de kaçınılmaz bir hal alıyor.

Samsung S5 Neo için güncelleme yayınladı!

Samsung çip üretim fiyatlarını yüzde 20'ye kadar artıracak

Bu durumun farkında olan Samsung, genelde 3 ya da 4 yaşına kadar yeni akıllı telefon modellerine güncelleme sözü veriyor. Nadiren de olsa 5 yaşında akıllı telefonlarına da zaman zaman güncelleme servis edebilen Güney Koreli şirketin bunun üzerine çıktığı ise pek görülmüş bir şey değil. Ancak son zamanlarda Samsung’un birçok eski amiral gemisi modelinde ortaya çıkmaya başlayan bir hata, şirketin bu stratejisinde bir istisna yapmasına neden oldu.

Samsung, Rusya'ya ürün sevkiyatını durdurdu

Buna göre 2015 yılı içerisinde satışa sunulan Galaxy S5 Neo kullanıcıları, telefonlarındaki GPS’in ciddi sorunlar çıkarmaya ve genelde yanlış bilgiler servis etmeye başladığından şikayetçiler. Benzer şikayetleri daha önce pek çok amiral gemisi modelinde de gören Samsung ise kullanıcılarını mağdur etmemek adına bu model için bir GPS yaması servis etti. Eğer sorun daha eski bir modelde de baş göstermezse, Galaxy S5 Neo son yıllarda Samsung’dan güncelleme almayı başarmış en yaşlı telefon olabilir.

House of the Dragon yayınlandı; büyük ilgi HBO Max’i çökertti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting