Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Pay Gireceği Yeni Pazarı Açıkladı

Samsung Pay Gireceği Yeni Pazarı Açıkladı

Dünyanın önde gelen ödeme servislerinden Samsung Pay bir ülke için daha kullanılabilir hale getirildi. Peki ülkemize ne zaman gelecek?

Samsung Pay Dünyaya Yayılıyor!

Samsung, bir süredir hizmet verdiği Meksika’da Samsung Pay’in aktif hale getirildiğini resmen duyurdu. Git gide yaygınlaşan ödeme servisleri arasında en büyüklerden biri olma rolünü üstlenen sistem, 22. ülkesiyle yoluna devam ediyor.

NFC üzerinden doğrudan telefonla ödeme yapmayı sağlayan sistemler git gide daha popüler hale geliyor. Kredi ve banka kartlarımıza göz diken yeni teknolojinin uzun süredir ülkemize de gelmesi bekleniyor fakat şimdiye kadar hiçbir büyük sistem Türkiye pazarına girmiş değil. Buna Android Pay ve Apple Pay de dahil. Umarız ki 2018’de 3 sistem de ülkemizde aktif hale getirilir.

Samsung’un ödeme sistemini halihazırda destekleyen cihazlar ise şunlar: Galaxy Note 8, Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy S6 edge+, Galaxy Note 5, Galaxy A8 and A8+ (2018), Galaxy A5 (2016 ve 2017 modelleri), Galaxy A7 (2016 ve 2017 modelleri), Galaxy A9 (2016), Galaxy A3 (2017), Galaxy J5 Pro ve Galaxy J7 Pro.

Katlanabilir ekranlı telefonlar ne zaman çıkacak?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler