Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung katlanabilir telefonları 2017'de üretebilir!

Samsung katlanabilir telefonları 2017’de üretebilir!

Yıllardır sürekli gündeme gelen katlanabilir telefon iddiaları 2017 yılında gerçek olabilir. İşte yeni detaylar.

Her şey 2013 yılında Samsung tarafından yayınlanan bir video ile başladı. CES 2013’te Samsung tarafından yayınlanan bir videoda yer alan katlanabilir telefon konseptinden bu yana her fuar ve etkinlik öncesinde Samsung tarafından bu teknoloji bekleniyor. Ancak bu teknoloji için artık son düzlüğe girilmiş olabilir.

Katlanabilir telefon ne zaman üretilecek?

Özellikle son iki yıldır firmalar esnek ekranlar üzerinde ciddi çalışmalar yapmaya başladı. Bu çalışmalardan bazıları zaman zaman teknoloji basınında da kendine yer buldu. Samsung, LG ve Lenovo bu konu üzerinde en çok duran üreticilerden. LG tarafında katlanabilir olmasa da eğimli ekranları görmüştük. Samsung ise “Edge” serisi ile kıvrımlı ekranlara giriş yaptı.

Geçtiğimiz dönemde Samsung, esnek batarya teknolojisini, LG esnek ekran teknolojisini, Lenovo ise katlanabilir yapıdaki telefon konseptini sergilemişti. Yani firmaların katlanabilir konsepte ilgi duyduğu biliniyor.

Yine bir CES öncesinde katlanabilir telefon iddiaları tekrar gündemde. Yeni iddialar Samsung’un iki adet katlanabilir telefon konsepti üzerinde çalıştığı yönünde. 2017 yılında söz konusu iki modelden birinin satışa çıkacağı ve tüketicilerle buluşacağı iddia ediliyor.

Önümüzde CES 2017 ve MWC 2017 var. Bakalım Samsung bu yeni konsepti tüketicilerin karşısına çıkarak mı? Merakla bekliyoruz.

Android için en iyi ekran görüntüsü kaydetme uygulamaları!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler