Samsung Hayranları Bir Süre Daha Bekleyecek

samsung 28 mayıs toplantı manset

Geçtiğimiz günlerde 28 Mayıs tarihinde düzenleyeceği toplantı için davetiyeleri basın mensupları ve analistlere yollamaya başlayan Samsung’un toplantı kapsamında neler tanıtacağı ise merak konusuydu? Bakın Samsung yeni tanıtım ile gün yüzüne neler çıkarmayı planlıyor.

Yaklaşık bir hafta önce yapılan davet sonrasında Samsung’un tanıtacağı yeni ürünler merak konusu olmuştu. Fakat Samsung’un Başkan Yardımcısı Stefan Heuser bu tartışmalara son noktayı koydu. Samsung 28 Mayısta gerçekleştirilecek toplantıda yeni ürün tanıtmayacak. Sadece tüketici ürünleri için geliştirilen donanım bileşenleri gösterilecek. Samsung sadece cep telefonu üreten bir firma değil. Koreli teknoloji devinin buzdolapları, mikrodalga fırınları, televizyonları ve ev elektroniğine yönelik birçok kategoride ürünü bulunuyor. Bu tarz ürünlerin geliştirilmesi için firmanın ekran paneller, depolama, yonga setleri ve benzer bileşenler üzerine ARGE çalışmaları bulunmakta.samsung 28 mayıs toplantı

Hemen hemen herkes Apple’ın Haziran ayında gerçekleştireceği WWDC öncesinde Samsung’un yeni bir ürün ile bu tanıtımı gölgede bırakacağını düşünüyordu. Fakat beklenen olmayacak ve Samsung mütevazi bir tanıtım ile 28 Mayısta geliştirdiği bazı donanım bileşenlerini gösterecek.

Samsung Galaxy S3 Sahiplerine Kötü Haber!