Ana SayfaCep TelefonuSamsung Dünya Mobil Kongresinde 8 Yeni Ürün Birden Tanıtacak

Samsung Dünya Mobil Kongresinde 8 Yeni Ürün Birden Tanıtacak

Gözler Şubat ayı sonuna doğru gerçekleştirilecek 2013 Dünya Kongresine Çevrilmiş durumda. Samsung ise Kongrede Bombayı patlatmak için gün sayıyor.

Her yıl Şubat ayının son haftasında İspanya’nın Barselona kentinde gerçekleştirilen dünya Mobil kongresi firmalar için Mobil cihazlarını kullanıcıların beğenisine sunmak için büyük bir fırsat oluyor. Bu yılda birçok firma yeni ürünlerini çıkarmak için bu kongreyi bekliyor. Samsung’da bu firmalardan sadece biri. Fakat firmanın tanıtmayı planladığı 8 adet yeni ürün bulunuyor. Tablet ve akıllı telefonlardan oluşan bu yeni 8 ürün firmanın iddialı ürünleri arasında yer almak için gün sayıyor. Samsung Galaxy FrameSamsung’un tanıtacağı 8 adet yeni ürünler Samsung Galaxy Frame, Galaxy Pocket 2, Galaxy Young, Galaxy Star, Galaxy Core, Galaxy Fonblet 5.8, Galaxy Fonblet 6.3 ve birde kod adı HomeSync olarak sıralanabilir. Samung’un bu akıllı cihazları tanıtmasına kesin gözüyle bakılırken başka cihazların tanıtılması da bekleniyor. Firma bu yıl giriş seviyesi ve orta seviyedeki cihaz popülasyonunu arttırmak istiyor. Adetli satışların bu kategorilerde yapıldığı düşünülürse Samsung adet bazında satış rakamlarını 2013 yılında fazlasıyla arttıracak gibi.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting