Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S10 3 arka kamera ile gelebilir!

Galaxy S10 3 arka kamera ile gelebilir!

Samsung’un seneye tanıtacağı Galaxy S10 modelinin 3 arka kamera kurulumu ile geleceği söyleniyor. Huawei P20 Pro, teknolojiye yön vermiş gibi görünüyor.

Samsung, önümüzdeki yıl MWC 2019 etkinliğinde yeni amiral gemisi modelini tanıtacak. Galaxy S10 olarak isimlendirilmesi beklenen bu modelin, kamera özelliklerine ilişkin bir takım iddialar şimdiden ortaya atılmış durumda. Huawei P20 Pro ile başlayan üç kamera furyasına, seneye Samsung da katılacak gibi görünüyor.

Galaxy A6 ve A6 Plus Türkiye’de satışa sunuldu!

The Investor tarafından ortaya atılan iddiaya göre; üç lensli bir kamera modüllü Galaxy modeli gelecek. Samsung’un en büyük rakibi Apple‘ın da seneye üç kameralı iPhone tanıtacağı söylentileri dolaştığı için, Samsung’un böyle bir hamle yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Üç kameralı Galaxy S10 neler sunacak?

İddialara göre; üç kameralı Galaxy modelinde 3 boyut algılayabilen bir sensör yer alacak. Bu sensör; yüksek çözünürlüklü üç boyutlu artırılmış gerçeklik içeriklerin kaydedilmesinde kullanılacak.

Üç kameralı kurulum ile gelecek olan Galaxy modeli; optik yakınlaştırma, artırılmış görüntü keskinliği ve gelişmiş düşük ışık performansı gibi özellikler sunacak.

Galaxy S10

Henüz bu üç kameranın Megapiksel ve diyafram değeri bilinmiyor. Yapay zeka ile güçlendirilmesi beklenen üç kameranın, DxOMark puanı şimdiden merak edilmeye başlandı bile. Bakalım 2019’da Huawei P20 Pro‘nun başlatmış olduğu furyaya kaç farklı firma katılacak?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

iPhone 9 özellikleri netleşti!

Apple’ın önümüzdeki Mart ayında satışa sunması beklenen iPhone 9 için geri sayım başladı. İşte iPhone 9 özellikleri ve fiyatı hakkındaki son detaylar. Uzun bir süredir...

Son Haberler