Galaxy Tab S7 FE için yeni bilgiler geldi

Samsung Galaxy Tabl S7 1024x694 1

GalaxyClub tarafından hazırlanan bir rapora göre, yaklaşan Samsung Galaxy Tab S7 FE, EB-BT975ABY model numaralı tablet 10.090 mAh pil ile desteklenecek. 

Samsung’un Haziran ayında Galaxy Tab S6 Lite’ın halefini piyasaya süreceği bildirildi . Bu tablete başlangıçta Galaxy Tab S7 Lite adı verildi. Daha sonra Galaxy Tab S7 + Lite olarak piyasaya çıkacağı söylendi. Birkaç gün sonra sertifikalardan birinde Galaxy Tab S7 XL Lite olarak göründü . En son bilgilere göre , bu tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE olarak resmiyet kazanabilir. Markalaşma dışında, bu tablet hakkında pil kapasitesi dışında neredeyse her şey sızdırıldı.

Samsung Galaxy Tab S7 FE için yeni bilgiler geldi

Farkında olmayanlar için bu, pahalı Galaxy Tab S7 + ‘a güç veren pilin aynısıdır. Her ne kadar 10.090 mAh pil ile desteklense de bu hücrenin nominal kapasitesi 9.800 mAh’dir. Orta sınıf Galaxy Tab S7 FE bekleniyor çünkü Yani, söz konusu özellik , biz prim modele göre daha iyi bir pil ömrü bekleyebilirsiniz bir orta sınıf Qualcomm Snapdragon 750g SoC.

Önceki raporlara göre, yakında çıkacak olan Samsung Galaxy Tab S7FE, metal bir yekpare tasarıma, S Pen kalemi desteğine sahip 12,4 inç ekrana , 6 GB’a kadar RAM, 128 GB dahili depolama, One UI 3.x (Android 11) ile Galaxy Continuity ve 44.5W hızlı şarj, ancak kutuda yalnızca 15W şarj cihazı (en azından Çin’de).

Son olarak, bu tablet yalnızca WiFi ve 5G modellerinde dört renkte (Siyah, Gümüş, Pembe, Yeşil) satışa sunulacak.

Redmi Note 8 için MediaTek Helio G85 yonga seti


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir