Ana SayfaGenelSamsung Galaxy Smart Tag Bluetooth görüntülendi

Samsung Galaxy Smart Tag Bluetooth görüntülendi

Samsung Galaxy S21 akıllı telefonlarını ve Galaxy Buds Pro TWS kulaklıklarını 14 Ocak’ta tanıtması bekleniyor. Ancak bunların yanı sıra Tayvan’ın NCC’si tarafından onaylandığı için canlı görüntülerde yer alan Samsung Galaxy Smart Tag Bluetooth nesne izleyicisinin de resmiyet kazanacağını düşünülüyor.

Samsung Galaxy Smart Tag Bluetooth siyah renkte sızan görüntülerde siyah renkte resmediliyor. Ancak ek olarak bej renk seçeneğine de sahip olacağını biliyoruz. SmartTag, popüler Tile izleyicilerine benziyor ve bir tarafa Samsung, diğer tarafına Galaxy SmartTag kazınmış bulunuyor. Bununla birlikte, birkaç görüntü farklı bir tasarım örneği sunuyor. Piyasaya sürülecek olan renkler içerisinde beyaz renkte Samsung markası da bulunuyor.

Samsung Galaxy Smart Tag Bluetooth görüntülendi!

Samsung’un 14 Ocak tarihinde düzenleyeceği etkinlikte Galaxy S21 ailesi ile birlikte duyurulacak olan ürün 3V CR2032 batarya ile beslenecek. Ürün ayrıca Bluetooth 5.1 desteğine sahip olacak. NCC listesi, Galaxy SmartTag’in herhangi bir özelliğini ifşa etmiyor, ancak farklı sertifika yetkilileri daha önce izleyicinin tek, değiştirilebilir bir 3V düğme hücresi paketleyeceğini ve Bluetooth 5.1 bağlantısıyla geleceğini açıkladı.

Samsung Galaxy SmartTag Bluetooth görüntülendi

Galaxy SmartTag’in Avrupa’da 15-20 € ‘ya mal olacağı ve muhtemelen SmartThings Find özelliği ile uyumlu olacağı söyleniyor. Ülkemizde de resmi olarak satışa sunulması beklenen ürünün Türkiye fiyatı ise şimdilik bilinmiyor. Bununla ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki günlerde ortaya çıkacaktır.

Samsung Galaxy A32 5G Bluetooth sertifikasına sahip oldu!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU