Ana sayfa Akıllı Telefon Düşük fiyatlı Galaxy Fold geliyor!

Düşük fiyatlı Galaxy Fold geliyor!

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Samsung, daha düşük fiyatlı yeni bir Galaxy Fold modeli üzerinde çalışıyor. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Güney Kore ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung, katlanabilir ekranlı akıllı telefonunun daha geniş kitlelere ulaşmasını istiyor.

Hatırlanacağı üzere yenilenen Galaxy Fold kısa süre önce Güney Kore’de satışa sunulmuştu. Önümüzdeki günlerde de Amerika ve İngiltere raflardaki yerini alacak olan telefon 2000 dolara yaklaşan fiyatıyla, kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

Bu durumu değiştirmek isteyen Samsung, telefonun bazı özelliklerini kısarak, daha düşük fiyatlı bir Galaxy Fold modeli üretmek istiyor. Sızdırılan bilgilere göre Güney Koreli şirket, ucuz modelde RAM ve dahili depolama tarafında kısıtlamalara gidecek. Hali hazırda satışta olan Fold modelinin RAM kapasitesi 12GB iken, ucuz modelde bu miktar 6GB’ta düşürülecek. Ayrıca 256GB olan dahili depolama alanının da 128GB’ta düşürülmesi planlanıyor.

Bununla birlikte şarj ve batarya tarafında da bazı kısıtlamalar söz konusu olabilir. Ucuz Fold modeli ile ilgili bilgiler önümüzdeki günlerde netleşecektir.

iPhone 11 Pro batarya dolum testinde

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler