Galaxy S9+ fiyatında büyük indirim!

galaxy s9

Samsung’un yeni S serisi modellerini satışa sunmasıyla birlikte geçtiğimiz yıl çıkan Galaxy S9+ fiyatında da büyük indirim söz konusu. İşte konu hakkındaki detaylar.

Akıllı telefon pazarının lider ismi konumunda bulunan Samsung 20 Şubat’ta gerçekleştirdiği özel etkinlikle yeni S serisi modellerini tanıtmıştı. Güney Koreli teknoloji devinin etkinlikte tanıttığı Galaxy S10E 749 dolardan, S10 899 dolardan, S10+ ise 999 dolardan raflardaki yerini almıştı.

Yeni S serisi modellerin satışa sunulmasıyla birlikte, geçtiğimiz yıl raflardaki yerini alan S9 modellerinin fiyatları da düşmeye başladı. Bu bağlamdaki en büyük indirim ise eBay üzerinde faaliyet gösteren bir satıcıdan geldi.

eBay üzerindeki never-msrp isimli satıcı Galaxy S9+ modelini 524.99 dolardan satmaya başladı. Normal şartlarda 750 dolar civarında fiyatlardan satılan Galaxy S9+ için yaklaşık olarak 225 dolarlık bir indirim söz konusu.

Zaten satıcı 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde 8068 adet Galaxy S9+ satmış durumda. Eldeki stoğun yüzde 98’i an itibariyle tükenmiş. Muhtemelen bu gün içerisinde kalan yüzde 2’lik stokta tükenecektir. Her zamanki gibi yine Türkiye’ye gönderimin olmadığını da hatırlatalım. Dilerseniz eBay’deki ilana buradan göz atabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Ülkemizde Galaxy S9+ hali hazırda 5500TL civarında fiyatlardan satılmakta. Dilerseniz bu fiyata yeni çıkan bir Galaxy S10e almanız da mümkün. Burada tercih tamamen kullanıcıya bırakılmış.

Galaxy S10 için ilginç duvar kağıtları


Galaxy S9+ fiyatında büyük indirim!” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir