Samsung, Galaxy S8’in isim hakkını aldı!


Beklenen model Galaxy S8’in isim hakkı Samsung tarafından alındı. Yeni modele her geçen gün daha fazla yaklaşıyoruz.

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, ABD’de dikkatleri üzerine çekecek bir adım attı. Firma, beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S8’in isim hakkı ve ticari marka değeri için başvuruda bulundu.

USPTO yani ABD patent ofisine yapılan başvurunun ekran görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz. Söz konusu model hakkında her geçen yeni detaylar ve iddialar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Yapılan başvuruda dikkat çeken detay ise sadece Galaxy S8 isminin kullanılması. Yani Galaxy S8 Plus veya Galaxy S8 Edge gibi farklı versiyonlara yönelik bir başvuru bulunmuyor.

Beklenen model ile ilgili çok sayıda iddia bulunuyor. Konsept tasarımlarla desteklenen bu iddialar arasında en popüler olanı, cihazın çerçevesiz bir ekranla geleceği. Samsung, ekran-gövde oranını büyük ölçüde artıracak bir tasarımla kullanıcıların karşısına çıkacak. Ekran boyutunu artırmak için ana ekran tuşundan vazgeçeceği söylenen Samsung’un parmak izi okuyucusunu nereye yerleştireceği ise bir başka iddianın konusu.

Çift kamera teknolojisiyle geleceğine kesin gözüyle bakılan Samsung Galaxy S8 modeli MWC 2017’de tanıtılacak, ardından Nisan ayında tüketicilerle buluşacak. Model hakkındaki detaylar şimdilik bu kadar.

galax-y-s8-isim-hakki

iPhone 7s nasıl olacak?


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin