Samsung Galaxy S7 ne zaman geliyor?

samsung galaxy s7

Samsung içerisinde bulunmuş olduğumuz yılda birbirinden ilginç akıllı telefonlar sundu ve şüphesiz ki bunların en önemlileri Galaxy S6 ve S6 Edge oldu.

Daha öncesinde ise 2016 yılının sonlarına doğru tanıtılacağına dair söylentiler vardı; ancak bugün yayınlanan haber hem kullanıcıları hem de diğer akıllı telefon üreticilerini oldukça meraklandırdı.

Söylentilere göre tasarım olarak daha büyük bir ekrana ve şimdikinden çok daha ince bir yapıya sahip olacak olan Samsung’un yeni akıllı telefon Galaxy S7 hakkında yeni bilgiler bizlere ulaştığında bunları sizler ile anında paylaşacağız.

samsung galaxy s7

Tasarım ve özellik olarak üst seviye akıllı telefonlar çıkarmasına karşın Samsung hiç ara vermeden yeni akıllı telefonlarını çıkaracak.

Samsung; Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5 üzerinde çalışmalara başlayıp bitirdi ve bu telefonların hemen ardından ise İngiliz basınından gelen haberlere göre Samsung Galaxy S serisinin bir sonraki üyesi S7 üzerinde çalıştıklarını ve 2016 yılının ilk çeyreğinde Galaxy S7’yi tanıtacaklarını açıkladı.

Android TV’de oyun keyfi