Sakın Bilgisayarınızı çakmak diye cebinizde unutup yıkamayın

1439215577 stick

Teknoloji dünyasındaki bu hızlı gelişmenin en belirgin sonucu ise teknolojik ürünlerin her geçen gün daha da küçülmesi olarak kendini gösteriyor. Bu gelişimin sonucu olarak, bir bilgisayardan ya da akıllı telefondan istenilen tüm özelliklerin birkaç cm’lik mainboardlarda barınabilmesi artık mümkün. Ancak kullanıcı bütün bu özellikleri aynı zamanda büyük bir ekranda kullanabilmek istiyor. Bu fikir ışığında çalışmalarına yenilik katan, ileri teknoloji ürünleri üreticisi Quadro en ileri bilgisayar teknolojisi ürünü olan Quadro Stick PC yi Türkiye pazarına sundu.

Bir USB bellekden çok az büyük olan Quadro Stick PC, bir bilgisayardan beklenilen performansı ve işlevlerin tamamını sunmakta. Üstelik Quadro’nun bu iddialı ürünü hem Windows 8.1 hem de Android 5.0 işletim sistemini aynı anda üzerinde barındırıyor.

Neredeyse bir çakmak boyutunda olan Quadro Stick PC; 4 çekirdekli işlemci, 2GB DDR3 bellek, 32GB Yerleşik Hafıza, 128GB arttırılabilir hafıza, bluetooth ve Wireless bağlantılarının yanında Windows ve Android işletim sistemlerini aynı anda sunan bu ürün HDMI Display çıkışı sayesinde Dev Ekran televizyonlarınıza direk bağlanarak bilgisayar ve iletişim ihtiyaçlarınızı istediğiniz büyüklükte bir ekranda çözmenizi sağlıyor. Bu sayede kullanıcı taleplerinin çıkmazlarından biri olan olan “küçük cihaz büyük ekran” paradoksunu çözmüş oluyor. Bu sayede iş yerinden çıkarken Quadro stick pc nizi pantolonunuz çakmak cebine koyup eve götürebilir, evde TV nizin HDMI portuna takıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

1439215577 stick

Quadro Stick PC , Kiosk, Digital Signage, Projeksiyon, Akıllı Ev sistemleri, TV ler ve benzeri bir çok ürünün ihtiyaç duyduğu küçük boyutlu bilgisayarlar için en gelişmiş çözümü sağlamış oluyor.

Profesyonel amaçlar için Windows işletim sistemi kullanılabilir iken, iletişim, eğlence ve sosyal medya uygulamalarında ise Andorid işletim sistemine anında geçiş yapabilme ayrıcalığı

Kullanıcı çoğunluğunun en hızlı ve ileri teknoloji ürünlerini dev ekran ile küçücük cihazlarda araması üreticilerinin en büyük paradoksu. Hepimiz küçük ürünler kullanmak istiyoruz ama ekranlarımız büyük olsun diyoruz. Quadro Stick Pc tam olarak bu sorunun çözüldüğü bir ürün. Çakmak cebinize sığdırabildiğiniz bir ürün ile 80” ya da daha büyük bir ekran bile kullanmak mümkün.

Sadece 42gr ağırlığındaki bu ileri teknoloji ürünü bilgisayarınızı pantalonunuzun çakmak cebinde unutarak yıkamamanız için size uyarıyoruz. Ayrıca Stick PC’nib şarj girişi Micro USB’dir. Yani USB kablonuzu TV ya da projeksiyonunuzun USB bağlantısına takıp elektrik prizine bile ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Sadece 10W enerji tüketen Quadro Stick PC enerji dostu bir ürün olma özelliği ile dikkat çekiyor.

Teknik Özellikler

Intel® Bay Trail-T Quad Core (4C/4T) SoC 2W Z3735F 1,33 GHz (Turbo 1.83 GHz) İşlemci

2GB DDR3L-1333 Memory Bellek

64 Bit mimari, 2MB Cache Bellek

32GB Hafıza (Micro Sd kart ile +128GB

. Windows 8.1 / Android 5.0 Dual İşletim Sistemi

Realtek ALC5640-CG Multi-Channel Ses Kartı

RTL 8723BS 802.11b/g/n Wireless

Bluetooth 4.0

Micro SD Kart Okuyucu ( max. 128GB desteği)

AC 100~240V, 50/60Hz,5V/2A Adaptör

2xMicro USB 2.0, 1xUSB 2.0, 1xMicro SD, 1x Ses, 1xHDMI portlar

9,9 x 3,76 x 0,9cm, 42gr Boyutlarıyla Cepte Kolay Taşınabilirlik

Şirket verileri bulutta da güvende