Ana sayfa Akıllı Telefon Android 7.0 Nougat Alacak 'Samsung' Modelleri!

Android 7.0 Nougat Alacak ‘Samsung’ Modelleri!

Android 7.0 Nougat’ın ayak sesleri yükselirken; pek çok akıllı telefon üretici, destek vereceği modelleri açıkladı. Sony’nin arkasından, Samsung’un da, Android’in son halkası ile zenginleşecek modelleri belli oldu.

Bazen, akıllı telefon evreninin, dünyanın gerçeklerini birebir yansıttığını düşünüyoruz. Ne de olsa, çok değil iki yıl önde dünyanın zirvesinde kabul edilip, üreticilerini zirveye taşıyan modeller silinip gidiyor. Güney Koreli teknoloji devi Samsung da, kesinlikle istisna değil.

Samsung’dan sızan bilgiler hangi modellerin Android 7.0 güncellemesi ile buluşacağını işaret etti. Maalesef, pek çok kullanıcı, Sony örneğinde olduğu gibi hayal kırıklığına uğrayacak.

Samsung Galaxy S7 Edge photos-26

Sızan bilgiler doğru ise ve son anda bir mucize gerçekleşmez ise, Android 7.0 Nougat ile buluşacak akıllı telefonlar şunlar: Güncellemeye ilk olarak Galaxy Note 7, Galaxy S7 ve S7 Edge erişecek. İkinci aşamada ise  Note 5, S6, S6 Edge ve S6 Edge+ modelleri yer alacak. Doğal olarak Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge, Nougat ile yüklü halde piyasaya sürülecek.

Çok değil, sadece 1.5 – 2 yıl öncesinin amiral gemileri Samsung Galaxy Note 4 ve Samsung Galaxy S5, yeni işletim sistemi için fazlasıyla yeterli özelliklerine rağmen, son güncelleme ile taçlandırılmayacak.

Samsung marka telefonlar için yeni işletim sisteminin, 2017 yılı başında yayınlanması bekleniyor. Destek alan tüm cihazlar, 2017 yılının ilk yarısında, Google’ın son harikasıyla tanışacak.

Android 7.0 Nougat Alacak Sony Akıllı Telefonlar!

 

 

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Corona virüsü dünyayı zora sokabilir

Son günlerde dünya gündemine bomba gibi düşen Corone virüsü Çin’in planlarını alt üst etti. Görünen o ki bu virüs Çin’in haricinde tüm dünyayı da...

Son Haberler