Ana SayfaCep TelefonuSamsung Galaxy S2 Kullanıcılarına Üzücü Haber!

Samsung Galaxy S2 Kullanıcılarına Üzücü Haber!

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlardan biri olan Samsung Galaxy S2 kullanıcıları Eylül ayından bu yana Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi güncellemesi bekliyor!

Gelen haberlere bakılırsa Samsung Galaxy S2 kullanıcıları Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi için bir süre daha bekleyecek. Geçtiğimiz döneme bakıldığında Galaxy S2 Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesinin Ekim ayında beklendiğini görüyoruz. Ekim ayında ortaya atılan haberler ile Aralık ayına ertelenen bu güncelleme ardından 2013 yılının Ocak ayına ertelenmişti. Şimdi ise bu güncellemenin Ocak ayında çıkmayacağı ve ilerlenen bir tarihte kullanıcıların beğenisine sunacağı haberi geldi. jelly-bean-gecikme

Bu haberin Samsung’un resmi olarak onaylamadığını belirtelim. Fakat haber kaynağına baktığımızda Samsung’a çok yakın bir kaynaktan ortaya atıldığı iddia ediliyor. Bu yüzden haberin doğruluk payının yüksek olduğunu düşünebiliriz. Bakalım bu haber üzerine Samsung Galaxy S2 kullanıcılarının tepkisi nasıl olacak?

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting