Ana SayfaCep TelefonuSamsung'dan, Galaxy S3 Kullanıcılarına Müjde!

Samsung’dan, Galaxy S3 Kullanıcılarına Müjde!

Samsung’un ilk Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi can sıkmış ve uyumsuzluk problemlerini beraberinde getirmişti. Samsung, bu sıkıntıları aşmak için tüm imkanlarını seferber ediyor.

Maalesef Samsung’un yayınladığı ilk Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi kullanıcıların başına iş açmış; yavaşlık, ciddi pil problemleri ve uygulama uyumsuzluklarını beraberinde getirmişti. Samsung Galaxy S3 kullanıcıları da bu sorundan paylarını almışlardı. Samsung, yaptığı resmi açıklama ile S3 kullanıcılarına önümüzdeki hafta, sorunsuz bir Android 4.3 işletim sistemi yayınlayacağını duyurdu. Bugün itibariyle bazı ülkelerde dağıtım başladı.

Samsung Sözcüsü, “Avrupa’nın bazı ülkelerinde güncellemeyi yayınlamaya başladık bile. Ancak, bazı ülkelerde güncellemeyi yayınlamamız, bir haftayı bulabilir. Artık Samsung akıllı telefonunuz çok daha hızlı ve stabil olacak” ifadelerini kullandı.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting