Galaxy Note 10 nasıl görünecek?

Galaxy Note 10

Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtacağı Galaxy Note 10 modeli hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Galaxy Note 10 görünüşe göre Galaxy S10+ ile benzer bir tasarım ve özellikler ile gelecek.

Samsung’un, Galaxy S10 serisi ile şov yapmasının ardından gözler önümüzdeki aylarda tanıtılacak olan Galaxy Note10 modeline çevrilmişti. Bugün ise Note 10 modeli hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Görünüşe göre; Galaxy Note10, Galaxy S10+ ile neredeyse birebir aynı tasarım ve özellikler ile gelecek.

Galaxy Note 10 nasıl olacak?

Phone Arena’nın yayınladığı render görüntülerine göre; Galaxy Note10, tasarımsal açıdan birebir Galaxy S10+ ile aynı olacak. Note 10’un tek farkı daha büyük ekran ve daha gelişmiş S-Pen olacak. Samsung eğer bu kombinasyon ile karşımıza çıkacaksa Note serisini sonlandırsa daha iyi olabilir aslında.

Note 10’da serinin ağırlığını taşıyan yenilikçi özelliklerin olması gerektiğini düşünüyoruz. Mesela One UI arayüzü Galaxy Note10’da daha gelişmiş opsiyonlar sunabilir. Örneğin aynı anda tek ekranda 3 veya 4 farklı uygulamayı aynı anda çalıştırma gibi bir opsiyon mutlaka sunulmalı.

RAM tarafında ise Galaxy Note10 modelinde minimumda 8 GB RAM’in olması gerekiyor. Tepe modelde ise 12 GB RAM tercih edilebilir. S-Pen’de ise bir ara kamera olacağı söylenmişti. Ancak bunun çok düşük ihtimal olduğunu söyleyebiliriz.

Galaxy Note 10Diğer görseller için lütfen sayfa değiştiriniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir