Samsung Galaxy Note 20 serisi devrim gibi tasarımla geliyor

Samsung Galaxy Note 20 serisi yeni

Akıllı telefon konusunda sınırları açmak isteyenlerin beklediği Samsung Galaxy Note 20 serisi oldukça ilginç tasarımlarla geliyor. Bakalım şirket bu sefer nasıl bir tasarım yaptı.

Bildiğiniz üzere akıllı telefon piyasasında kamera ve tasarım en önemli iki özellik olarak biliniyor ve Samsung Galaxy Note 20 serisi her iki özelliğe de sahip. Kameralar ile ilgili özellikler yazılım güncellemeleriyle değiştirilse bile, tasarım ne yazık ki değişim kabul etmiyor. Bu nedenle üreticiler akıllı telefon tasarlarken devrim niteliğinde değişiklikler yapmaya çalışıyor.

Galaxy Note 20 serisi kalem detayı

Bu yeni Samsung serisinde ilk olarak dikkat çeken nokta kalem özelliği oldu. S Pen’ler fazlasıyla geliştirildi ve tüketiciler, bu akıllı kalemi fotoğraf çekmek ya da müzik çaları kontrol etmek için bile aktif hale getirebiliyordu.

Samsung Galaxy Note 20 modeli

Galaxy Note 20 modellerinde bu özellik yeniden aktif hale getirilecek. Böylece S Pen ile çok daha farklı işler yapılabilecek. Ayrıca Samsung ile ilgili gelen sızıntılarda bu modellerin kalemlerinde daha fazla özellik olacağı ifade edildi. Kalem tasarımı ise daha farklı bir şekil alacak.

Galaxy Note 20 Plus 5G Geekbench testinde ortaya çıktı!

Galaxy Note 20 serisi ile ilgili öne çıkan bir diğer özellik ise kameralar konusunda olacak. Bildiğiniz üzere %100 ekran gövde oranı oluşturmak için en büyük problem her zaman için ön kameralardır. Şirket ön kameraları ekran altına gizleyerek bu problemi çözmek istiyor. Böylece %100 ekran gövde oranına ulaşmak en büyük amaç. Ağustos ayında Samsung bu yeni modelinin tanıtımını gerçekleştirecek gibi görünüyor. Sizce yeni Samsung modellerinde ne tür tasarım değişiklikleri yapılmalı? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir