Ana SayfaHaberSamsung GALAXY Note 10.1 Eğitimde Çocuklarınıza Yardımcı Oluyor

Samsung GALAXY Note 10.1 Eğitimde Çocuklarınıza Yardımcı Oluyor

Samsung Electronics, GALAXY Note 10.1, geniş ekranı ve yenilikçi özellikleri sayesinde çocuklarınızın öğrenme, çalışma ve yaratıcılık gerektiren işlerinde maksimum verimlilik sağıyor.

Galaxy Note 10.1, çoklu ekran işlevi sayesinde artık video ve internet sayfalarını yan yana görüntüleme ve birçok farklı içeriği aynı anda inceleme ve gerçekleştirme olanağı veriyor, böylece çocuklar araştırdıkları konuları farklı kaynaklardan aynı anda görme olanağını yakalıyorlar. Galaxy Note 10.1, 10.1 inçlik geniş ekranı ile de yüksek kalitede ve gerçeklikte görüntüleme deneyimi sunuyor.

S Pen özelliği ile gerçekçi bir kalem deneyimi

AndroidTM 4.0 (Ice Cream Sandwich) işletim sistemine sahip Samsung GALAXY Note 10.1’in S Pen özelliği, gerçek kalem hissi uyandırarak, dijital bir cihazda analog olarak kalemle yazı yazma deneyimini de sunuyor. Bu sayede çocuklarınız, düzeltme yaparken ve yazı yazarken gerçekçi kalem deneyiminden yararlanabiliyor.

Pop Up Play özelliği sayesinde öğrenciler, ödevlerini hazırlarken aynı anda ekranın istediği köşesinden konuyla ilgili videoyu seyredebiliyor ve videonun boyutu istediği gibi büyütüp küçülterek çalışmasına devam edebiliyor. Ayrıca Samsung Sinema ile her ay güncellenen yüzlerce film, dizi ve çizgi filmin yanı sıra, zengin bir kitap, dergi ve gazete arşivi sunan eKitap uygulaması da çocuklarınızın kendilerine kalan zamanı en keyifli hale getiriyor.

S Note ile yaratıcı içerikler

Samsung Galaxy Note 10.1’de bulunan S Note özelliği; notlar, kartlar, günlük sayfası gibi kullanıma hazır şablonlar sunarak, çocuklarınızın yepyeni ve inovatif içerikler hazırlamasına olanak tanıyor. S Note özelliği ile çocuklarınız, çizimleri veya notlarını web içeriği, resimler ve dijital medya ile bir araya getirerek, kişiselleştirilmiş tasarımlarını oluşturabiliyor.

Shape Match işlevi ise elle geometrik desenler çizilmesini ve çizimleri dijitalleştirmeyi mümkün kılıyor. Shape Match öğrencilere, hem daha iyi düzenlenmiş resimler, hem de resimli taslaklar hazırlama olanağı sunuyor.GALAXY Note 10.1

S Note özelliği ile Galaxy Note 10.1, öğrencilerin hayatını kolaylaştırmaya ve eğlenceli kılmaya devam ediyor. S Note ile öğrenciler, akıllarına gelen yaratıcı fikirleri anında not alıp daha sonra kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Galaxy Note 10.1’e özel, eğitici içerikler

GALAXY Note 10.1, akıllı içeriklerine ek olarak öğrenciler için faydalı olabilecek mükemmel bir öğrenme deneyimi sunuyor. Öğrenciler, Galaxy Note 10.1 ile canlı olarak akışla gönderilen bir videoyu izlerken, aynı anda S Note üzerinde çalışmalarını gerçekleştirebiliyor. Bu özelliklere ek olarak, S Note üzerine yorumlarını yazarken, aynı anda web üzerinde araştırmalarını yapabiliyor.

Tıpkı Shape Match gibi, öğrencilerin S Pen kullanarak elle yazdıkları formülleri düzelten ve dijitalleştiren Formula Match işlevi, formül çözümlerini adım adım göstererek cihazı daha da güçlü bir eğitim aracı haline getiriyor.

Fotoğraflara yaratıcı bir dokunuş
Photoshop Touch özelliği ile öğrenciler, mevcut fotoğraflarını dönüştürebiliyor, birden fazla fotoğrafı katmanlı olarak birleştirip, profesyonel efektler ekleyebiliyorlar. Adobe Ideas özelliği ise çocuklarınızın hayal dünyalarındaki çizimleri gerçeğe çevirerek, en etkileyici renk efektleri vermelerine olanak tanıyor ve istedikleri resimleri de aktarmaları konusunda büyük kolaylık sağlıyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU