Ana SayfaHaberLeague of Legends da Sevgililer Gününe Özel Kampanya!

League of Legends da Sevgililer Gününe Özel Kampanya!

Sevgililer Günü’nde Adalet Meydanları aşk ve entrikayla çalkalanıyor. Blitzcrank’in güvenilir çöpçatanlık şirketinde saklanan gizli bilgiler sızdırılınca bu kez aşk için yer yerinden oynadı! Sevgililer Günü’ne özel kampanyada aşk ve adalet dünyasının kahramanlarının en beğenilen kostümleri yüzde 50 indirimle alınabiliyor!

Sevgililer Günü’nde sizin için önem taşıyan birini düşünmekten daha büyük önceliğiniz olamaz. League of Legends da elbette Adalet Meydanlarında şampiyonluğa oynayan sihirdarlara sesleniyor. Bu sene sihirdarların Sevgililer Günü’ne özel alışveriş listelerini de düşünen League of Legends, heyecan verici bir kampanya başlatarak sizin için ‘özel’ şampiyonunuzun en beğenilen kostümlerini yüzde 50 indirimle sunuyor!sevgililergunuindirimi

14 Şubat Sevgililer Günü’nde, Adalet meydanlarında tozu dumana katan bu kez aşkın ta kendisi. Blitzcrank’in güvenilirliğiyle ünlü çöpçatanlık şirketinin özenle saklanan bilgileri, kimliği belirsiz bir çalışan tarafından sızdırılınca ortaya çıkan gerçekler herkesi hayrete düşürüyor. Mazbut ve dengeli bir yaşam sürdüğü sanılan ama aslında aşksız bir evliliğe imza atan Kral Tryndamere ve Kraliçe Ashe’nin kostümleri; geçtiğimiz yıllarda çok konuşulan ve bir o kadar da çalkantılı bir birliktelik yaşamış olan Tangocu Twisted Fate ve Evelynn’in kostümleri ile adlarının aynı cümlede anılması bile başlı başına dedikodu, skandal olan çift, Çetin Ceviz Garen ve Bilgewater’lı Katarina’nın kostümleri Sevgililer Günü’ne özel olarak sadece Türkiye sunucusunda %50 indirimli!

Sevgililer Günü’nde sihirdarların deneyimlerini bambaşka kılacak bir hazırlık yapmaktan daha güzel ne olabilir? League of Legends’ın bu özel 14 Şubat fırsatı herkesi bekliyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting