Ana SayfaHaberSamsung GALAXY Note 10.1 ile Yeni Bir Yol Çiz!

Samsung GALAXY Note 10.1 ile Yeni Bir Yol Çiz!

Samsung Electronics, GALAXY Note 10.1 ile kullanıcılarının yaratıcılığını teşvik etmeye devam ediyor. Geniş ekranı sayesinde öğrenme, çalışma ve yaratıcılık gerektiren işlerde maksimum verimlilik sağlayacak çoklu ekran işleviyle öne çıkıyor. Galaxy Note 10.1, çoklu ekran işlevi sayesinde artık video ve internet sayfalarını yan yana görüntüleme ve birçok farklı içeriği aynı anda inceleme ve gerçekleştirme olanağı veriyor.

S Note ile içerik oluşturmada yaratıcılığınızı kullanın

Samsung, Galaxy Note 10.1’de bulunan S Note özelliği ile kullanıcıların; toplantı notları, tarifler, kartlar, günlük, dergi vb. gibi kullanıma hazır şablonlar sunarak, içeriklerini yepyeni ve inovatif yöntemlerle oluşturmalarına olanak tanıyor. S Note özelliği ile kullanıcılara çizimleri veya özel notlarını web içeriği, resimler ve dijital medya ile birlikte kişiselleştirilmiş resimli taslakta bir araya getiren, benzersiz ve etkili bir araç görevi görüyor.
Shape Match işlevi ise elle geometrik desenler çizilmesini ve çizimleri dijitalleştirmeyi mümkün kılıyor. Bu özelliği ile Shape Match, kullanıcılara hem daha iyi düzenlenmiş resimler, hem de resimli taslaklar hazırlama olanağı sunuyor.

S Note özelliği ile Galaxy Note 10.1, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya ve eğlenceli kılmaya devam ediyor. S Note özelliği ile tüm kullanıcılar, tümleşik arama motorlarını kullanarak ekranlar arasında geçiş yapmaya gerek duymaksızın hızlı bir şekilde arama yaparak aradıkları bilgilere kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Bu özellik ile kullanıcılar ayrıca resimlerini veya aldıkları ekran görüntülerini sürükleyip S Note’larına bırakabiliyorlar.GALAXY Note 10.1 Product Image_Main Gray

Galaxy Note 10.1’in eğitici içeriklerini keşfedin!
GALAXY Note 10.1, akıllı içeriklerine ek olarak öğrenciler için faydalı olabilecek mükemmel bir öğrenme deneyimi sunuyor. Öğrenciler, Galaxy Note 10.1 ile canlı olarak akışla gönderilen bir videoyu izlerken, aynı anda S Note üzerinde çalışmalarını gerçekleştirebiliyor. Bu özelliklere ek olarak, S Note üzerine yorumlarını yazarken, aynı anda web üzerinde araştırmalarını yapabiliyor.

- Reklam -

Tıpkı Shape Match gibi, öğrencilerin S Pen kullanarak elle yazdıkları formülleri düzelten ve dijitalleştiren Formula Match işlevi, cihazı daha da güçlü bir eğitim aracı haline getiriyor. Buna ek olarak Samsung GALAXY Note 10.1 ile kullanıcılar Adobe® Photoshop® Touch ve Adobe Ideas ile PC benzeri premium fotoğraf düzenleme ve çizim deneyimi yaşayabiliyor

Fotoğraflarınıza, yaratıcı bir dokunuş!
Photoshop Touch özelliği ile kullanıcılar, mevcut fotoğraflarını dönüştürebiliyor, birden fazla fotoğrafı katmanlı olarak birleştirip, profesyonel efektler ekleyebiliyorlar. Adobe Ideas özelliği ise kullanıcıların hayal dünyalarındaki çizimleri gerçeğe çevirerek, en etkileyici renk efektleri vermelerine olanak tanıyor ve istedikleri resimleri de aktarmaları konusunda büyük kolaylık sağlıyor.

AndroidTM 4.0 (Ice Cream Sandwich) işletim sistemi ile çalışan Samsung GALAXY Note 10.1, ayrıca 1.4 GHz’lik çift çekirdekli bir işlemciye ve HSPA+ bağlantısına sahip. Gerçek zamanlı video akışı ve Full HD video oynatma özellikleri de cihazın içeriğini zenginleştiriyor. Samsung GALAXY Note 10.1’de bulunan ve pazardaki en gelişmiş kalemle giriş çözümü olan yenilikçi S Pen, cihazın özgün uygulamalarına tümüyle entegre edilmiş olup, düzeltme yaparken ve yazı yazarken sağladığı geliştirilmiş basınç hassasiyeti, üstün doğruluk ve kontrol gibi özelliklerin yanı sıra, dijital bir cihazda analog olarak kalemle yazı yazma deneyimini de sunuyor.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting