Ana Sayfa Genel Samsung Yeni Bombasını IFA'da Tanıttı: GALAXY Note 10.1

Samsung Yeni Bombasını IFA’da Tanıttı: GALAXY Note 10.1

Samsung üretkenlik ve güçlü içerik oluşturma özelliklerini tek bir taşınabilir tablet halinde sunduğu GALAXY Note 10.1’in 2014 Sürümünü duyurdu. GALAXY Note 10.1 WQXGA Super clear LCD (2560×1600) çözünürlüğe sahip 10 inç ekran, 1.9 GHZ Octa Core işlemci (sadece 3G / WiFi sürümünde) ve 3GB RAM ile son derece ince ve hafif bir kasada en yüksek üretkenlik özellikleri sunuyor.

Daha Zengin Görüntüleme Deneyimi ve Çoklu Görev

Büyük, parlak ve kristal berraklığındaki ekran önceki GALAXY Note 10.1’e göre dört kat daha fazla piksel yoğunluğu sunarak harika bir içerik görüntüleme deneyimi sağlıyor.

Dergi tarzı, kullanıcıların en sevdikleri kaynakları kullanımı kolay bir panoda düzenleyerek harika bir okuma deneyimi sağlıyor. Gerek video seyrederken, gerekse dergi veya e-kitap okurken yeni GALAXY Note 10.1 (2014 Sürümü) olağanüstü bir medya kullanım deneyimi sunuyor. Arka kapağındaki şık dokulu dikişli kenar, yeni tasarım özellikleri, zarafet ve asalet hissi uyandırıyor.GALAXY_Note_10.1_(2014)_1

Cihazın ekran boyutu gelişmiş çoklu görev kullanımını da mümkün kılıyor. Multi Window (Çoklu Pencere) ile kullanıcılar aynı uygulamanın farklı oturumlarını çalıştırabiliyor ve içeriği bir pencereden diğerine sürükleyerek bırakmak için gelişmiş S Pen’i kullanabiliyorlar. Pen Window (Kalem Penceresi) kullanıcıların ekranda basit bir şekilde herhangi boyutta bir pencere çizerek YouTube veya hesap makinesi gibi uygulama içi özelliklere anında erişmelerini sağlıyor.

Daha iyi bir S Pen ve S Note deneyimi

GALAXY Note 10.1’deki güncellenmiş S Pen tepkiselliği artırmakta, gündelik işler için verimlilik artışları sunmakta ve daha yaratıcı giriş becerileri üretmektedir. Tablet aynı zamanda Görev Notu, Karalama Defteri, Ekran Notu ve S Finder gibi GALAXY Note 3’ün güncellenmiş S Pen özelliklerini de barındırıyor. Tablet’in daha büyük ekranıyla birlikte bu gelişmiş S Pen özellikleri kullanıcılara eşsiz yaratıcı fırsatlar sunuyor.

Yeni Karalama Defteri özellikleri ile kullanıcılar her türlü ilginç içeriği S Pen ile işaretleyerek bunu bireysel defter halinde düzenleyebiliyor, ileride gerçekleştirilecek bir görüşme için bunun üzerinde tartışma konularını not alabiliyor, yeni giysiler veya bir ev tasarım projesi için ihtiyaç listesi veya beğenilenler listesi hazırlayabiliyor.

Kullanıcı dostu bir ara yüze sahip S Note ile kullanıcılar, el yazısı ile notlar alabilmek için S Pen’i ile hem not dosyalarına hem de not defterlerine erişebilecek ve Easy Chart özelliği ile elle çizilen görselleri anında daha düzenli çizim ve grafiklere dönüştürülebiliyorlar.

GALAXY_Note_10.1_(2014)_2

 

Eğlence ve Yaratıcılık tek bir tablette

Yeni GALAXY Note 10.1 aynı zamanda cihazın eğlence, üretkenlik ve yaratıcılık özelliklerini tamamlayan bir dizi heyecan verici içeriği sağlıyor. Premium ortak uygulamaları ve ücretsiz üyelik ve hizmetleri ile yeni GALAXY Note 10.1, bir kullanıcının tek bir yerde ihtiyaç duyabileceği her şeyi sunuyor. Samsung içerik hediyeleri arasında Bloomberg Businessweek+, The New York Times, Autodesk Sketchbook for GALAXY, ve Twitter’ın bu cihaz için optimize edilmiş bir sürümü yer alıyor. Ayrıca GALAXY Note 10.1 (2014 Sürümü) kullanıcıları Samsung tarafından sunulan ek faydalı içeriğe yönlendirecek bir Samsung Apps sihirbazına da sahip olacaklar.

GALAXY Note 10.1 (2014 Sürümü) üç bağlantı seçeneği ile sunulacak: Sadece WiFi, WiFi ve 3G, WiFi16/32/64GB + Micro SD seçeneklerine sahip olacak. Jet Siyah ve Klasik Siyah olarak iki renk seçeneğiyle sunulan GALAXY Note 10.1 (2014 Sürümü) 2013 yılının sonbaharında dünya çapında bekleyenleriyle buluşmaya başlayacak.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting