Samsung Galaxy M51 bataryasıyla dudak uçuklatıyor

samsung galaxy m51

Samsung’un önümüzdeki dönemde tanıtacağı yeni M serisi modelin özellikleri netleşiyor. İşte Samsung Galaxy M51 ile ilgili son detaylar.

Akıllı telefon pazarında lider konumunda yer alan Samsung orta segmentteki model yelpazesini genişleterek müşteri sayısını da arttırmak istiyor. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre bataryası, kamerası, ekranı ve performansıyla ön plana çıkan farklı kategoride cihazlar üreten Güney Koreli şirket bu şekilde geniş kitlelere erişmeyi hedefliyor.

Samsung’un bataryasıyla ön plana çıkarmak istediği modellerden birisi de M51 diyebiliriz. Zira önümüzdeki günlerde resmiyete kavuşacak olan yeni Samsung modelinde tam 7000 mAh’lık batarya yer alacak.

Samsung Galaxy M51 7000 mAh’lık bataryayla geliyor!

Sızdırılan bilgilere göre Samsung’un M serisindeki yeni modeli gücünü Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 730 yonga setinden alacak. İçerisinde 8GB RAM bulunacak olan telefonda FullHD+ çözünürlükte 6.67 inçlik bir ekrana yer verilecek.

Delikli ekran tasarımın tercih edileceği modelde 64MP’lik ana kameranın öncülük ettiği 3’lü bir modül yer alacak.

galaxy m51

Samsung Galaxy M51 modelinin en can alıcı özelliği ise 7000 mAh kapasitesine sahip devasa bir bataryadan beslenecek olması. Hatırlanacağı üzere Samsung M31 modelinde 6000 mAh’lık bir bataryaya yer vermişti. Dolayısıyla M51 modeli ile çıta bir tık daha yukarıya taşınacak diyebiliriz.

Öte yandan bu telefonda 25W hızlı şarj desteğinin bulunacağını da belirtelim. Açıkçası 7000 mAh’lık bir pil için 25W hızlı şarj pek de yeterli değil lakin yine de günü kurtaracaktır.

Huawei Enjoy 20 Plus ortaya çıktı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir